Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz sien #22 üzenetére

    Kb egy egerrel jatszhato (azaz 2 gombbal) egy magus. D2 eseten se volt ez maskepp, ha jol emlekszem.

  • bencze

    senior tag

    válasz sien #22 üzenetére

    Amikor én próbáltam még nem lehetett elosztani.
    d2-ben sorcra is tettem str-et a stormshield miatt, javazonok is használták. Döntés kérdése volt ami befolyásolta a karaktered mert gazdálkodni kellett a pontokkal. Sorcnál még voltak vita meg energy buildek attól függően milyen spellekre specializáltál. Ugyancsak ott volt a max block vagy alap block kérdése (dex). Ugye a paladin is lehetett varázslat vagy kalapálós alapú. Igazából még a barbárból is volt war cry-ra épített.
    A karakterépítés része volt a különböző kreatív buildek fejlesztése amit játékosok találtak ki, ez megint hozzájárult ahhoz, hogy az ember lassabban unta meg a játékot. Szerintem nagyobb volt a variáció, de persze a jelenlegi patchet nem ismerem.
    Tradelni akarok, nem pénzt farmolni és AH-ról vásárolni. Annó tradeltem ismerősökkel meg incgamers fórumán keresztül. A pénz csak azt eredményezi, hogy a pénz az egyetlen cél mert azzal mindent megvásárolsz - túl egyhangú mert egyszerűen arany farmolás lesz a vége. Szerettem a mule karaktereim rendezgetni, jó kezdő cuccokat tartani rajtuk új karakterekhez, ezeket csereberélni (pl kiegészíteni szetteket) stb.
    Ha egy ismerősöm mond valamit azt nem szoktam mindig visszaellenőrizni, feltételeztem, hogy nem mondott hülyeséget, amit alá is támasztottatok.
    Nem számoltam hány billentyűt használtam, de a karakterek többségénél az f1-f8 végig volt bindelve, egyes esetekben tovább is, és persze nem a potionokről beszélek...

    Tény, hogy d3-al nettóban kevesebbet játszottam a d2 classicnál is, nem beszélve lodról ahol 5-6 ladderben játszottam 2-3 hónapot (egyenként).
    Grafikában nem rossz, hogy jót is mondjak. Kitolni nem lehet rendesen mert túl keveset látni a karakter körül (d2-höz viszonyítva), ha megállsz és meglátod a lényeket már sokszor agyon is ütöttek. D2-ben szinte mindent lehetett kitolni, legfeljebb nem volt könnyű, nem kellett a 100k dps, hogy életképes legyen a karaktered, max lassabban haladtál. (a mostani patch levelre rá kell nézzek ezen mennyit javítottak mert, igen amint hallottam, sokat nerfeltek az első patchekhez képest).
    Csak nézz meg egy skill plannert d3-ra és d2-re, rettenetesen le lett egyszerűsítve. Nem mondom biztosan van akinek bejön de nekem nem, ha az ilyen dolgok tetszenének akkor az angry birds meg a facebook flash játékok is tetszenének... de nem szeretem a faék játékokat.

    Azért mit mondjak, simán elképzelhető, hogy egy dögunalmas hétvégén elgyengülök és megveszem az expansiont annak ellenére, hogy a d3 után azt ígértem, blizzardnak pénzt soha... de az tuti, hogy pár hetet várok és olvasgatom a fórumokat előtte, ellentétben az alapjátékkal amit jó fanként vakon vettem meg. :)

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák