Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    "Konklúzió: pólóban és strandpapucsban fogunk sörözgetni a nyári midnight madness alatt." :DDD

    Azt hiszem mégsem fogom előrendelni. Így elnézegetve az árakat azért még mindig sok az a 10-15k is. Lehet egy év is eltelik majd mire megveszem. Ettől függetlenül én még mindig azon vagyok a gameplay-ek alapján, hogy ütős lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz BaLee #22 üzenetére

    Diablo 2-vel is valamikor 2004 körül kezdtem el játszani, és mivel otthoni net kapcsolatom csak 2008 körül lett addig maradt a single. Mégis nagyon élveztem és LoD-el együtt csak 2000ft-ba került :)

    "felmész már mindenki csont profi és ott aláznak ahol akarnak".

    Ezt nem igazán értem, főleg mert a duel része sose érdekelt, az meg főleg nem akik azt első 40-50 szintet boss öléssel húzták át. Tudom ezért most elevenen elégetnek majd a vérfanatikusok de hell-en nem jártam sose D2-ben. Én kicsit lazább beállítottságú játékos vagyok és utálom ha a tömeg rám erőszakol valamit. Szeretek körbe szöszmötölni a pályákon és mindent felszedegetni. 12 év telik el lassan a D2 óta és még mindig érzek késztetést hogy elővegyem. A másik meg, hogy tudtommal a loot is külön esik most már mindenkinek szóval nekem a multi is élvezetes lesz mert nem arról szól majd, hogy ki kapkodja fel a cuccokat a másik elől. Bár ez eddig se volt nagyon gond mert egy cimborámmal toltuk a kettőt is.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák