Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    válasz Narxis #24 üzenetére

    Már miért is? :D
    Ha nem pipálod be, nem tudod felrakni. Visszaviheted, de miért vennék vissza? Te megvetted.

    (#35) djculture
    Nekem is vannak kétségeim, hogy visszaviheted és visszaveszik. Ha valaki talál erre valami bizonyítékot, én szívesen fogadom :)

    rudi: egyetértek veled annyiban, hogy ez durva. Én azt mondanám, kapjon egy 2-3hónapos bannt (felőlem lehet 6is, ezt majd a szociológusok, meg a marketingesek kitalálják). Ez nyilván el fogja venni a kedvét a csalóknak.
    De gondolom azért is volt szükség ilyen komoly intézkedésekre, mert aki csal, az az Aukciós Ház révén pénzügyi előnyhöz jut, tehát itt nem babra megy a játék, mint eddig.

    De ha 3hónap után újra mondjuk botot használsz, megint megtalálnak rögtön, és megint bannolnak. Tehát nem fogsz tudni nagy előnyhöz jutni. Úgyhogy tényleg nem értem a lépések súlyosságának okát:)

    Amit az elején mondtál, hogy ne lehessen cheat-elni, azt meg sajnos nem nagyon lehet megvalósítani.

    [ Szerkesztve ]

  • icons

    addikt

    válasz Cathfaern #70 üzenetére

    Teljes mértékben egyetértek!
    Az, hogy vérpistike megmutatja a barátjának a wall hacket, meg a botot, hülye dolog. De ezért én is úgy érzem, jogtalan a végleges bann, 3hónapból már megtanulja, hogy nem szabad ilyet csinálni.
    Aki meg üzleti alapon botozik, vagy bármi más "komolyabb" bűncselekményt követ el, az szerintem is megérdemli a végleges bannt, mert ezzel mások játékát teszi tönkre.

    Lehetne "PTK" és "BTK" is a D3ban :P

Új hozzászólás Aktív témák