Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    Hát, ellent kell mondjak az előttem szólóknak, ugyanis ezek csak képek. Lehet hogy 1-1 képen elnagyoltnak és túl fantasy-snak tűnik a játék megjelenése, színvilága stb... Viszont ha megnézitek a Gameplay Trailereket (Starcraft) ott szerintem kifejezetten jól néz ki, élőben, mozgás közben... Már 1-2 éve alapvető ténynek számít hogy egy játék grafikáját nem lehet megítélni egy állókép alapján mert az élő mozgásai és effektjei nagyon sokat változtatnak rajta (nem úgy mint régen). Szerintem igenis jól néz ki, mondom ezt úgy hogy WoW-ot kifejezetten utálom, Starcraft1-et viszont annál inkább szeretem. Lehetne keményebb meg véresebb meg komorabb, stb. de igazán SC1 sem volt az ennél jobban. Ahol bénán néz ki a játék az inkább a kampány pályái közti űrhajós történet, ahol ott lehet mászkálni a hajón és ott van a többi csapattag (a hősök). Na ők szerintem itt-ott elég bénán néznek ki, egyik csávó már majdnem Duke Nukem-re emlékeztet...

    Amúgy (nem emlékszem hol) olvastam olyasmit hogy a Starcraft2 még idén ki fog jönni. Szerintem jobb lenne ennek adni a prioritást nem egy második szánalmas WoW kiegészítőnek... Már az első kieggel elbaszták azt a játékot, az alap még nem volt olyan rossz... (igen játszottam vele, egy ideig kedveltem... egy ideig...)

    Nekem inkább Diablo3-al vannak megjelenésére vonatkozó gondjaim... A Gameplay videóban a benti részen mikor valami barlang/épületben mászkál a barbár csávóval a srác, ott még tetszik ahogy kinéz a játék, viszont amikor kimegy a szabadba, onnantól nekem nagyon Warcraftos mese-grafikája van ami részemről az ég világon sehogy nem illik Diablo világába. Nameg Blizz. elkövetett valamit amit soha nem fogok megbocsájtani nekik, azzal hogy kivették a Necromancer-t és helyette benyomták ezt az erősen WoW feelinges Witch Doctort... Necro volt a kedvencem, Witch Dr. meg egyszerűen undorító azokkal a warcraftos tollakkal meg a Necrótól lopott/átalakított képességeivel... Bénán néz ki és azt a jó kis undeados feelinget is teljesen elvesztette... (pedig amúgy szeretem a Warcraftot csak marhára nem kéne belekeverni a Diabloba mert nem illik ide sehogy sem) Remélem legalább a varázslót nem fogják elcseszni, de már látom lelki szemeimmel ahogy a varázslónak 1 az 1-ben WoW Mage skilleket/talenteket adnak...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák