Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Dyingsoul #16 üzenetére

    Ne érts félre, nem áll szándékomban senkit sem ijesztgetni. ;)

    Nyilvánvaló hogy a játék sima High beállítással is nagyon szép lesz, és nem kell majd alá atomerőmű. Viszont ha a maximumra vágysz - főleg az effektek tekintetében -, akkor érzésem szerint nem lesz elég a közepes konfiguráció. Gondolj bele, hogy mennyi karakter fog szaladgálni egyszerre a képernyőn, pláne multiban, ehhez add hozzá az effekteket, amik néha betöltik az egész képernyőt... :K Azokhoz azért kelleni fog egy izmosabb VGA.

    A Sacred 2-őt azért hoztam fel példaként, mert egyrészt hasonló játék, ami mostanában jelent meg, ergo lehet következtetni a gépigényre hasonló játékoknál. Nem hozok fel olyan játékot példának, ami már több éves. Másodsorban pedig azért, mert megvan a játék, és már volt alkalmam játszani azóta több konfiguráción is, így tudom, hogy a régebbi gépeken elég csúnyán le kell venni a grafika részletességéből, hogy élvezhető legyen. Én elhiszem, hogy egy régebbi gép is szépen elviszi a játékot közepes felbontásban, de azt azért kétlem, hogy az általad említett gépen maximumon tudtad tolni. Én 1920x1200-ban toltam, 4xAA-val és 16xAF-el, és ilyen felbontásban már igen csak érződött, ha kisebb gép volt alatta.

    Szóval a Diablo 3 is biztosan menni fog kisebb gépeken is, de ahogy a Sacred 2 esetében, a maximumhoz ide is elkél majd az izmosabb vas, Blizzard ide vagy oda. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák