Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz mongoose123 #18 üzenetére

    Akkor kezdjük szépen sorjában:

    Nem tudom honnan vetted a bátorságot, hogy ilyen hangnemet üss meg velem szemben. Nem hiszem, hogy országos cimborák lennénk.

    Mind2 Diablo megvolt, de később eladtam, pontosan tudom, hogy milyen volt a grafikája, mivel nem kevés időt töltöttem el egyik előtt sem. 2000-ben kiadni egy olyan játékot, aminek a maximális felbontása 800x600...ez vicc. Ez persze nem csökkenti a játék nagyszerűségét, de ha nem lennél elfogult rájöhetnél, hogy a játéknak nem a grafika volt az erőssége.

    Nem hiszem, hogy bármilyen formában szükségem lenne a szánalmadra, de ha már felajánlottad, várnám a CD kulcsot, köszönöm. Attól, hogy valami ronda, lehet jó, és nem hiszem, hogy ez befolyásolná, hogy a mai napig mennyien játszák.

    Továbbá:

    Így kellett volna kinézni a hozzászólásodnak akkor is, ha már ekkora tapló voltál:"Gratulálok", nagy G, mondat eleje, utána vessző, "tudsz" után vessző. Második "és" fölösleges, új mondat, "Diablo" nagy D, "játék" után pont, új mondtat, nagy betűvel kezdjük, "meg" után vessző, "nem hiszed el" után vessző, "kulccsal" két cs, és utána vessző, "játszák" után pont, utána nagy betű, végül a mondatod ponttal, vagy felkiáltójellel zárod.

    Először tanulj meg magyarul, utána szánalmasozz le bárkit vagy bármit.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • Xaels

    félisten

    válasz mongoose123 #18 üzenetére

    Mire kaptad fel a vizet istenem... Igaza volt, nem volt a legszebb játék a Dio1-2 a maga idejében, de nem is az adta el őket. Mai napig sokan játszák ez tény, de az sem azt jelenti, hogy szép játék volna. És te vagy ezzel az überfanatizmusos kommenteddel a szánalmas...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák