Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    Leírom én is...
    A Diablo első részét nem szerettem. Úgymond kötelezőként le akartam tolni a 2-ik rész előtt.
    Diablo 1: íjásszal végigvertem a játékot.
    Diablo 2: alacsony szinten próbálgattam a kasztokat, aztán íjász és csapdalerakó lettem. :) Gondoltam pár év alatt (nem folyamatos játékkal, csak pár havonta, mert nagyon hamar meguntam) elhúzom max. szintre. Nem jött össze. Sosem farmoltam a végtelenségig a bossokat + azt a pár helyet. Halálra untam volna. Nem botoztam, kizárólag szólóztam. A kaput az tette be, hogy akkor még nem lehetett pontokat visszavonni, rossz irányba fejlesztettem, és semmit sem ért a legfelső fokozaton a karim, amibe nagyon sok órát öltem. Akkoriban nem nagyon volt netem, buildekről nem tudtam.
    Friss patchekről sem tudtam éppen ezért. Rúnaszó? Valamit bepakoltam a kardba, hátha jó lesz.
    Később meg már nem érdekelt, mert képbe jött a: Titan Quest. Íjászt raktam össze leírás alapján, és a legnehezebb fokozatot farmoltam a sztori végigvitele után. Szerettem. Kipróbáltam más hasonló játékokat is.
    Diablo 3: Rábeszéltek munkatársak. Belépek klánba, toljuk együtt, jó lesz. Egy ideig így is volt, aztán volt aki lerakta, volt aki más klánba ment, stb.
    Crusival kezdtem, de a munkatársak nagyon meggyőzőek voltak a DH Marával, így átálltam. Korábban próbálgattam mindenfélét, de a DH-nál kötöttem ki mindig.
    Messze a 3-ik részbe fektettem a legtöbb órát, mert nem volt (a 2.0 után csatlakoztam) olyan kínlódás, mint a 2-ik rész. Lehetett variálni a skillleket pontok nélkül. A fentiek fényében nekem megváltás volt. A grafikával se volt semmi bajom. Igen sok óra után egyre kevesebbet játszogattam vele Aztán megismertem a Grim Dawnt. Stb.
    A Diablo 3-at a Season Journey miatt előveszem szezonkezdésekkor.
    A Diablo 2-őt tavaly próbáltam egy MODdal (Median) aztán eszembe jutott, mekkora kínlódás is a D2 az erényei mellett, így nem folytattam.
    Az első részhez meg ahogy írtam nem igazán kötődtem soha. De az írás nagyon tetszett, a hivatkozott oldalról már elolvastam mást is, igazi hiánypótló oldal!

Új hozzászólás Aktív témák