Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Én 2 dolgot szeretnék csak hozzátenni a cikkhez. Az első az magával a cikkel és a pontozással kapcsolatban. Ha hibaként van felróva a végén a grafikai bugok közül néhány akkor a pontozásban miért kapott maximális 10 pontot?
    Ráadásul ez a játék nem kiemelkedő grafikai színvonalban,pusztán egy jó iparosmunka hibákkal. Van ennél szebb ,ami valóban 10 pontos, de ehhez képest akkor inkább 12 és itt ráadásul nem is tökéletes a megvalósítás.max 8.5 pont talán eza grafika manapság
    Valamit egy kissé zavaró az ide oda kapkodás és ugrálás a cikkben, egy kissé csapkodó nem eléggé, összeszedett teszt Véleményem szerint, de mind ez mellett tisztelem és köszönöm a cikkíró munkáját.

    A második pedig az lenne hogy valami azért hiányzik a zseniális első részhez képest .az pedig maga a tempó, a játék ritmusa, ami hangulatosabbá tenné.a lopakodós részek jók, de az nem az én stílusom ha meg aprítok akkor meg unalmas és frusztráló lesz hamar. Unalmasabb ez a rész, túlságosan el lehet veszni a részletekben, nekem kifejezetten kihívás volt az első pár óra után folytatni ha gyilkos modorban toltam annyira semlegesnek éreztem valahogy a dolgot, kevés a motiváció, főleg a mellékküldetések elvégzésekor.
    összességében a végső pontozást helyesnek tartom , kivéve a grafikai részt, valamint a játékmenet és az újrajátszhatóság kihívása az első részhez képest jócskán alácsappant.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Silenzio #59 üzenetére

    Teljesen egyet kell értenem veled, jó a grafika de nem 10 pontos, 8 pont is jó, sőt kiváló, Megfelelő aláfestést ad és élvezhetővé tesz egy jó játékot, de ha egy game 10 pontot kap valamiben az az jelenti hogy TÖKÉLETESNEK kell lennie az akkori felhozatalban. Ez sajnos nem mondható el erről a játékról, ugyanis sok bug akad benne, valamint a terminátor effektus is beüt rendesen némelyik karakter animációnál, ami borzasztó kiábrándító. Attól függetlenül a játékhoz illik és tényleg jól fut gyengébb kártyán is, jómagam egy 9800 GT vel simán toltam magas beállításokkal, szinte akadás mentesen, kivéve egy két nagyobb teret. :R

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák