Új hozzászólás Aktív témák

  • Wasp_HUN

    tag

    Szerintem eleve ott hibáznak a tesztek ezzel a játékkal kapcsolatban, hogy a legtöbb nem az előző részekkel hasonlítja össze. Itt főleg az első részre gondolok. Grafikailag az se volt a top kategória amikor megjelent, de nem is számított. Ennek a résznek is kellemes a megjelenése és a dizájn is jó.Kedvencem a kinai metropolisz. Nagyon jól fest ahogy felnéz az ember és meglátja a felső várost.

    SPOILER!!!

    Maga a játék egyszerűsödött és könnyebb is lett pár szempontból. Főleg az álcázó ami nagyon megkönnyíti a dolgokat. Sajnos az teljesen téves, hogy szabad a világ a játékban, mivel mindig odalehet csak menni, ahova a történet visz és nem lehet szabadon mászkálni a városok között, így ha valaki elfelejt befejezni egy mellék küldetést és továbbmegy akkor cseszheti. Másik hiba szerintem az, hogy mindig szűk utcákon és sikátorokon lehet csak mozogni, pedig jól bemutatta volna ezt a világot az, ha mondjuk láthatjuk a felkelők összecsapását a rendőrökkel a Sarif Industries főhadiszállásánál. Mégis számomra legnagyobb csalódás az volt, hogy a befejezés nem a játék során meghozott döntéseken alapulnak, hanem annyi, hogy válasz 4 gomb közül a végén. Így az egész történet csak arról szól, hogy elég információt adjon a játékosnak, hogy kellőképpen megalapozottan nyomja meg valamelyik gombot, de persze ennek semmi jelentősége.

    Sok elvarratlan szál is van a történetben. Például az elrabolt tudósok, akik fél évig dolgoztak az ellenfélnek és semmi konkrétum se derül ki, csak annyi, hogy jól elvoltak. A nagy hős szerelmet megtalálva is csak annyi volt, hogy végignézhettük, ahogy elmennek egy VTOL-al.

    Számomra kellemes volt a játék, megérte a pénzét, de nem elég fordulatos egy újrajátszáshoz. Bár egyszerűbb lett az első részhez képest, de maga az egész játék szépen összeáll, így ez nem róható fel hibának. Remélem lesz egy hasonló 4. rész is valamikor... én vevő vagyok rá.

    @cszn:
    Ezt a kategóriát RPS-nek hívják... Role Playing Shooter.

    [ Szerkesztve ]

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

Új hozzászólás Aktív témák