Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz Bad Pritt #11 üzenetére

    Nem mondanám 3x olyan jónak, de jó film lett szerintem... :K

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Bad Pritt #11 üzenetére

    Olyan játékot vettem alapul ami grandiózus és nagyon jó lett, tehát feltételeztem, hogy értelmesen költötték el a belé fektetett pénzt, és azt is feltételeztem, hogy a Destiny szintén grandiózus és szintén nagyon jó lesz. Innen jön az arányosság, innen jön az arányíthatóság.

    A Szupi visszatér egy nagy fos volt, annál nyilvánvaló, hogy nem a megfelelő helyekre költötték el azt a sok pénzt. Még a CGI sem volt világverő benne abban az időben, szóval szerintem annél a filmnél eléggé egyértemű, hogy jelentős részben elherdálták a büdzsét. Éppen ezért nem jó összehasonlítási alap.

    A K+F költségek nem jutottak eszembe az igaz, viszont ha valamilyen nagyon új és nagyon drága dolgot fejlesztettek volna ki csak ezen játék kedvéért, akkor azt szerintem a reklámkampányba is masszíven beleépítenék, mint pl. az Avatar esetében. Nem csipegetek fel minden Destiny-s hírmorzsát, de én ilyen nagy fejlesztésről nem hallottam például.

    TESCO-Zsömle: Ez ok akkor, ha a Destiny esetében egy erőltetetten felpuffasztott, de valójában szegényes kontenttel rendelkező játékról lenne szó, de kétlem, hogy a Bungie hasonló manővert csinálna, mint amit peter Jacksonék a Hobbit trilógia esetében.

    A másik meg, hogy mindezektől függetlenül meredek, hogy egy játék fejlesztésére képesek voltak ennyit költeni akkor, amikor egy GTAV-ös 250 millás büdzsés is monumentálisnak számított. A Destiny mögött ráadásul nincs bejáratott frencsájsz, "csak" egy Bungie. Ha már a filmeket vettük alapul, akkor szerintem nyugodtan elmondhatjuk, hogy amikor ma egy blockbuster 200-250 millába kerül, minden producer szívrohamot kapna, ha meghallaná, hogy egy alkotó ennek a dupláját kéri a finanszírozóktól.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák