Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S1M0N

    senior tag

    Nekem sokkal jobban tetszik, mint a FIFA, és még a PES2014-hez képest is érezhető a fejlődés (kivéve grafikában).

    Mind a két játék demóját kipróbáltam, de egyértelműen a PES nyert nálam. A játékosok mozgása sokkal jobb a tavalyihoz képest, de ami a leginkább szembetűnő, hogy a meccsek sokkal valósághűbbek lettek.

    Az ellenfél szépen letámad, próbál megzavarni, ahogy a valóságban is, az előző PES-ekben ez nem volt jellemző, pedig a 2014-ben is Regular nehézségi szinten játszok, ahogy a 2015 demójában is. A közönség is jobb lett, sokkal jobban reagálják le az eseményeket, talán a bíró is fejlődött, de roppant idegesítő, hogy továbbra is már a legkisebb szabálytalanságokért is egyből villan a sárga az esetek többségében...

    A látvány PC-n sajnos nem igazán fejlődött, de ettől függetlenül szerintem nagyon jól sikerült, a menü is letisztult, egyszerű, könnyen kezelhető.

    Hamarosan meg is fogom venni dobozos formában, hosszú idő után ez a legjobb PES, remélem jövőre még tovább csiszolnak rajta, mert a Konami úgy néz ki, hogy kezd visszatalálni a helyes útra.

  • S1M0N

    senior tag

    Van valakinek ötlete arra, hogy miért omlik össze a játék (Appcrash), amikor elkezdenék egy online meccset vagy csak valami olyat nézek, ami az onlinehoz kapcsolódik?

    A játék természetesen eredeti...

Új hozzászólás Aktív témák