Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Hmm érdekes, mindenhol egy kicsit mást olvasok erről. Most végül is mi az igazság?
    Nem lényeg, én előrendelem a játékot és elleszek steam-en keresztül, mert van egy olyan érzésem, hogy ezzel vissza fogják szorítani a sok csalót és kevesebb lesz a nagypofájú rinyagép is akinek ha nem tetszik vmi egyből nyúl valamelyik külső alkalmazáshoz. Nekem eddig úgy tűnt, hogy az IW-nél odafigyeltek az eSport közösségre és sztem itt is meg lesz oldva. Sőt azt mondom sokkal jobban örülnék egy olyan warmódnak ahol igenis megvannak a perkek, kiegek és egyéb nyalánkságok (kivétel heli, air, uav, stb...) amikkel tömérdek lehetőséget nyitnának meg a taktikák megformálásához, sokkal több végkifejlet lehet 1 adott szituációban. A szerverkeresést sztem megfogják rendesen oldani és azt sem tartom teljesen kizártnak, hogy a fele csak valami hülye rémhír mint ahogy az is, hogy a PC-s változat késik, ami mint tudjuk mégsem igaz...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák