Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz oriic #13 üzenetére

    Persze, azt gondoltam... Én sem igazán reméltem, hogy működik, bár az igaz, h anno némelyik játéknál ez bejött nekem, na de akkor még nem volt ennyire internet függő minden játék, mint most.
    Ma már szinte semmilyen játékkal se lehet normálisan játszani, mert valami hülyesége mindig van ( pl.: a savegame... ), ha nincs rendes internet elérés a gépen vagy account a játék honlapján, esetleg Windows Live regisztráció.
    Pl.: a Shift is ilyen, amiben nem lehet a fotó módban fényképezni, mert azt írja, hogy regisztráljak az EA-nál, hogy meg tudjam osztani a többiekkel a képeket! :W :W
    Én személy szerint teszek rá, hogy másokkal megosszam a képeket, csak sima "háttérnek" valót szeretnék a gépre, meg ilyenek, nem online hülyülni, de ma már minden annyira net függő lett, hogy az már szinte felháborító! Így aztán simán a Fraps-al csinálok képeket a játékokból, mert annak érdekes módon mindegy, hogy van-e net a gépen vagy nincs.
    Elnézést mindenkitől, csak egy kissé már kezd elegem lenni ezekből megkötésekből, amiknek szerintem semmi értelme nincs, mert hagy döntse már el mindeni saját maga, hogy akar-e regisztrálni, meg egyebeket megosztani másokkal az adott szoftver honlapján vagy sem és ne a gyártók erőltessék rá ezt az emberekre!
    Na de ez már nem ide tartozik, úgyhogy abba is hagyom és béke veletek... :R

Új hozzászólás Aktív témák