Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    Szerintem, itt a probléma az, hogy akinek nem jön be a játék, az single-ben tolja. Meg kell mondjam, szerintem sem volna több, mint egy, a tucat játékok közül ha egyedül kéne végigcsinálnom. Talán nem is lett annyira jó mint az elődje. A sztori egy átlag közepes B katos akciófilm szintjének megfelelő. Elég sok, olyan bug van benne, ami már az előző részben is megvolt (ezért hatalmas dádá, hogy nem javították).

    Viszont, ha valaki coop-ban játszik megfelelő társasággal, nagyon jó élményekkel lehet gazdagabb. Nekem az eddig tapasztalatom az, hogy ötvenedjére is jót röhögök mikor rohan a zombi, mint egy agyatlan kretén aztán a suhanó kétkezes baltám amit dobok 0-ra lassítja fél sec alatt. Ha ehhez még a fél lába is leszakad akkor aztán teljes a gyönyör. ;] Ha alaposan körül jár mindent az ember, folyamatosan lehet fejleszteni a fegyverarzenált is. Egy csomó tervrajz van, és ha jól megválogatott fegyvereket módosítasz akkor van hogy 10 szintet is kihúz egy egy darab. Nem értek azzal egyet aki írta, hogy végig ugyan azt a modokat és fegyvereket használta. Ez nem a játék hibája. Nálunk pörög minden, a kardokon át, a kanabon keresztül a lőfegyverekig. Az előző részben pozitív dolgokat szerintem átemelték és a plusz újítások is jól sikerültek. A csónakozás nagyon jó móka, a területvédős részeket pedig egyenesen király, hogy beletették. Ott aztán lehet aknázni, gránátozni meg ami a csövön kifér.

    A konklúzió az eddigiek alapján az, hogy szerintem a 10/7-es pontozás nagyjából megfelelő a játékra. A maradékot a playereknek kell hozzá tenni, kihasználva a játék lehetőségeit, illetve értékelni az apróságokat. Könnyed agyatlan szórakozás barátokkal, amihez a DI RT teljesen jó táptalajt kínál. Manapság szerintem kevés az újdonsággal szolgáló co-op játék. Ezen és a Borderlands 2-n kívűl nem is jut több eszembe.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák