Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz --ka #14 üzenetére

    Na, akkor menjunk szepen sorba, idorendben, egyszeruen, tenyszeruen, aztan johet a link a kontextusrol:
    #1: Egy ironikus, viccesnek szant hozzaszolas, ami leirja, hogy jelenleg a cikk targyaban szereplo memoria egy fos. Igaz, nem fejtettem ki, hogy ez nem vonatkozik minden jelenlegi es jovoben erkezo memoriara is, trivialisnak vettem, hogy mindenki kepes feldolgozni a kulonbseget egy adott -igazabol felig meddig nem is letezo- termek es az osszes jelenlegi es jovobeni hasonlo besorolasu termek kozott. Ez ugy latszik egy eleg naivan optimista elkepzeles volt a reszemrol, elfogadom, hogy itt ebben hibaztam, ezert elnezest kerek.
    #2: Kozolve lett, hogy ne menjunk bele ilyen kijelentesekbe.
    #4: Mivel nem mentem bele fentebb semmilyen altalanos jellegu kijelentesekbe, hanem nyilvanvaloan ironiazaltam, visszakerdeztem, hogy megis, milyen kijelentesekrol van szo.

    Na, erre valaszoltal Te, hogy "A frekvencia és a késleltetés kérdéseibe". Utana meg magyaraztal olyan szinten nyilvanvalo dolgokat, mint hogy az Eg kek.
    (Kiveve ahol es amikor nem kek. Ugy erzem, fenti hibambol tanulva, hogy ezt most muszaj leirnom, mielott megmagyarazzatok okosan, hogy amugy nem mindig es nem minden egitesten kek az eg, illetve nem minden esetben ertelmezheto az "eg", illetve a "kek" fogalma.)

    Johet a linked a kontextusrol, de csak ha megigered, hogy mielott belinkeled, vegig is olvasod. ;)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák