Új hozzászólás Aktív témák

  • MikiLóS

    tag

    válasz pandras83 #46 üzenetére

    Nagyon vártam a játékot, de szerintem sok bosszantó dolog van a játékban ami meg még ennél is rosszabb az az, hogy kevés a játék.

    bosszantó dolgok:
    - tárgyakhoz közel kell menni, hogy interakcióba kerülhess vele és nem jó akárhogyan
    - nem elég, hogy lenyomod a szájba kúrt gombot még lenyomva is kell tartani
    - harcrendszer szerintem nagyon rossz ezáltal a harcok kurva kemények, volt, hogy a "sivatagban" rám támadt három szektás és még + sivatag részeként rám támadt 2 farkas is.
    - időnként(motorozás közben )megjelennek a kis térképen kék kérdőjelek, fel is kelti az érdeklődésemet, aztán amikor elindulok felé akkor eltűnik, nyílegyenesen nem mehetek kérdőjel felé mert ott van egy kibaszott nagy hegy, 10 -ből 1x sikerült felvennem akkor sem tudom, hogy mi a fasz értelme volt.
    - főküldetések alatt nem tudsz(NAGYOBB) levágásokat eszközölni az utadon amire eléred a küldetésed helyét, kurva nagy hegy, korlátok, fák, roncsok, vasút.
    - egész játék tempója kevés, ellenfelek meg gyorsabbak.
    - motor lassú

    Azt nagyon bírom, hogy vannak nehezebben lenyomható táborok és azon belül pedig konténerek és ha az egyikbe belebújsz és jön egy farkas akkor nem megy el a farkas a amíg ki nem jössz a konténerből hanem lefekszik a konténer elé pont oda ahova kifogsz ugrani és amikor kiugrasz akkor egyből kinyírod, HARD fokozatban!


    Szerintem nem sokat ér a játék, 10/ 5 >>>>>>>UNALMAS!
    (medvés küldetésig vittem, elég is volt)

Új hozzászólás Aktív témák