Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Szabi® #15 üzenetére

    Azért ezzel együtt is a PC-s piacon a játékeladások nem maradnak alul. A Steamen újabbnál újabb rekordok dőlnek meg, a Ubisoft pedig nagyobb bevételeket könyvelhet el részben a Ubisoft Connect PC-s kliensen keresztül történő eladásoknak köszönhetően is, mint azelőtt valaha. Nem kell megsajnálni a nagy kiadókat, így is sokat szakítanak.

    A Cyberpunk 2077-et meg épp a PC-s eladások mentették meg, s még annak ellenére a PC tette ki több mint a felét az eladásoknak, hogy day1 DRM mentesen jelent meg a játék.

    De egyébként igen, én is ismerek discordról személyesen olyanokat, akik azt mondták hogy ők aztán nem veszik meg, hanem azt a pénzt a legújabb RTX kártyára költik majd. Nincs ínyemre ez a szemlélet nekem sem, elhiheted. :((

    Na meg aztán néha a kiadók is lábon lövik magukat, mint pl. a Crash Bandicoot 4 always-online követelményével PC-n, ott én is azt mondtam, hogy az Activision-Blizzard bekaphatja a cumit.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák