Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Alpi. #36 üzenetére

    Az "oldschool" szindróma tényleg már zavaró hatású. Mivel sorra megszűnnek a kapcsolódó lapok, linkek, sok szivatós weblap is útjára indult. Nemegy kínál retro drivereket, aztán becsal a málnásba, IP átirányítással megkerülteti a bolygót, hamis letöltőmanager reklámdobálóval, esetleg közvetlen féreg, ha éppen nincs fent vírusirtó.

    Van sok jó, önzetlen oldal, FTP is azért még. Amíg működnek le szoktam töltögetni, ami kellhet majd, valamint a fórumban is megosztom.

    Win98 BX vagy magasabb chipseten lényegében nem problémás, ott azért előtudás nélkül is felmegy rendesen. Mondjuk 775- ön nemtom, ott már a kellékek beszerzése nagyobb gond lehet. Driver/hardver is ami tudja. A kisebbnél, S7/SS7 megint gond, a hardver ok szokott lenni, driver is van, de nagyon ki kell tapasztalni a dolgokat. ALi esetén az új AGP driver, a spéci BIOS beállítások, valamint az AGP utility megfelelő belövése elengedhetetlen (ezeket a totyikban postoltam). Via esetén pedig a megfelelő 4in1+VGA driver szükségessége, óriási eltéréseket okoz, variációk - működésképtelenség, látszólag működik de bizonytalan 3D esetén, ha eltalálod (ezeket is megosztottam), akkor pedig kapsz egy stabil, gyors rendszert. Viszonylag hosszú kísérletezésbe telhet, de ha megvan a recept, akkor már bármikor gyorsan reprodukálható.

Új hozzászólás Aktív témák