Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Mister_X #26 üzenetére

    Most fel****tad az agyadat és azért írtad, pedig valójában teljesen jogos és teljesen ugyanaz az elv, ha kevésbé és vagy drágábban lenne elérhető, ha nem árulnák még a hentesnél is a csavaros kiflit egy százasért, meg nem pancsolnák össze a tablettásbort 200/liter áron, talán egy kicsit jobb világban élnénk. Ugyanígy a többi példádra. Teljesen jogosak, sokkal keményebb fellépés kellene (nyilván nem elsőre, nem mindig, de a visszaesőknek, szándékos lesz*rom/megtehetem huszároknak stb.)

    Az a baj, a 10millió nem-pofátlanul-dohányzó, antialkoholista, nem bliccelő, nem szemetelő országa vagyunk, valahogy mégis mindig mindenki pont akkor háborodik fel, és talál védhető észérveket illetve teljesen jogos visszatámadást ha a saját dohányzásáról, az ivásáról, a blicceléséről, szemeteléséről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Mister_X #26 üzenetére

    Ha "normál" borozás mellett is tényleg szignifikánsan emelkednek a májátültetések, akkor benne vagyok. A "gond" az, hogy kis mennyiségben több minőségi enyhén alkoholos ital (bor, sör) kifejezetten egészséges.

    Ja, amúgy a tablettás sz@rokat nem hogy 5k, de 500kFt illetékkel b@sznám nyakon:Y.

    A szemetelés bírsága rendben van, rendesen be is kéne hajtani. Nem Mo.-gon élek, ott nem tudom mennyire csíp nyakon egy közterület-felügyelő, ha eldobom a tecsózacsit, de pl Horvátországban elég morbid alkalmasint kidobott hűtők/gáztűzhelyek között strandra menni...

    #27: függőség ÉS tuti üzlet (mivel függők vásárolnak, akár éhenhalásig - ld, ahogy a II.vh legerősebb devizája a cigi volt), ennyi.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák