Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Gyuri27 #91011 üzenetére

    "Nincs pénze az embereknek. Ez van." - és sajnos a mostani áremelkedések miatt ez egyre inkább lesz :( Mindennek drasztikusan megy fel az ára, a fizetések képtelenek követni, meg nem is nagyon akarják, egyértelműen csökkennek a reálbérek. Nem véletlen, hogy asszonnyal ismét napirendi pontra került, hogy megint kik kéne menni valahová külföldre, mert nem jó az irány ...

    Saját tapasztalatom szerint legjobban a 2000-es években volt pénzük ilyesmire az embereknek. Szerencsés voltam, éveken át áfa nélküli nagyker áron szereztem mindent, így olyan ajánlatot tudtam adni az embereknek, hogy összerakással telepítéssel együtt is észrevehetően a bolti ár (kisker bruttó) alatt tudtam maradni, ami hát eléggé verhetetlen helyzetbe hozott itt helyben. Ráadásul nem egy gépen akartam meggazdagodni, inkább a sűrű "fillér" híve voltam, kisebb haszon, de több ügyfél, mert tudtam, hogy a legnagyobb érv mindenkinek az volt, hogy ennyiért vagy annyiért tudom hozni.
    A sulinet is aranybánya volt, igaz az másképp, mert azzal nem tudtam versenyezni, de rengeteg ember kapta meg Linuxxal és már csörgött is a teló, hogy kéne Windows rá...
    Emlékszem volt olyan időszak, hogy dolgoznom sem kellett, mert napi 3-4 órába többet megkerestem mintha bejártam volna a városba valahová 8 órában dolgozni. De még előtte, amikor meg nagyon ment az Athlon XP proci válogatás meg a mókolás, akkor volt olyan hónap, hogy többet kerestem mint apám meg anyám együtt véve(!) mindezt úgy, hogy közben suliba jártam, és napi 2-3 órát foglalkoztam az egésszel.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák