Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz kenwood #59178 üzenetére

    "Tele van hibatlan,nem beegett s5-s6 teloval minden piacter"
    Ááá, itt egy mindentudó vérprofi....
    Gondolom mindet személyesen áttesztelted a szervizmenüvel rendesen, műszeresen is átmérve.
    Megsúgom nincs (még olednél se) minden szempontból homogén hibátlan kijelző.
    Ha szemre nem is látszik, műszerrel kimutatható. Tehát létezik a hiba, ha nem is látod. Erre nem megoldás az új vétele se, mert az is olyan.
    Nézd a tájat a szemeddel, ha hibátlant skarsz látni, bár az se megoldás, mert a szemed is torzít, és az se 0.0000 dioptria mindenkinek, sőt a receptorok se egyformák.
    Persze értem mindenki "hibátlan" telefont szeretne, de akkor boltban vásároljon újat.
    A telefon eleve kényes téma. Ütik verik leejtik viszik hozzák használják hidegben melegben. Ismerős is úgy járt, hogy vett egy hibátlan telefont, utóbb kiderült, hogy az ő és az eladó gyermekei egy suliba járnak, és mielőtt a srác megvette volna, mesélték a suliban, hogy az anyjuk farzsebéből belepottyant a dolga után a budi vizébe, de gyorsan kikapták kiszárították.
    Hát fúj...
    A használt telefon vásárlás rizikós.
    Ráadásul pont emiatt béka segge alatt vannak a használt telefon árak. A megvételkor 250000-es de még kifutóként is 150000-es telefon 60000-ért vihető szép állapotban.
    Pc hardverek is hatalmasat esnek a többi használati eszközhöz képest, de szerintem a telefon abszolút listavezető.
    Én ezért bár mindenki a tökéletesre vágyik, nem hiszem hogy morognék egy olyan 'beégés' esetén, ami napi használat közben nem látszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák