Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz SP4C3 #41176 üzenetére

    mivel 2018 van 1080p a minimum és 60 fps sztem, onnantól lehet rámondani egy pc-re h az gamer - alatta semmiképp, mert van már 4k és 120hz is - 1050 nem gamer, nv szerint is belépő a középkategóriához, sztem 1070-től gamer, 1060 erős közép kategória, 4k-hoz meg dual 1080, nyilván ehhez 16 gb ram és 6 magos vagy 4mag+4ht-s cpu legalább
    25 éves játékkal is lehet gamelni, de mivel ismételten 2018 van így nem a 25 éves játékok lesznek az etalon nyilván....:) attól meg nem lesz egy gép gamer mert sok éves játékok "jól futnak" meg sok mai "játszható", az a gépek 50+ %-ára lazán igaz, amikor azt mondjuk h forma1 pilóta akkor sem azokról beszélünk akik le tudják gurulni a köröket, hanem azon kevesekről akik x időn belül le tudják gurulni a köröket, vezetni és gurulni szinte mindenki tud...forma 1 pilóta viszont elég kevés van, és mint a hw-ben, attól h x éve még akár első volt, ma már lehet nem is gurul
    de mivel nincs definiálva így minden gamer ( : - ettől független sztem mindenkinek van fogalma arról mit jelent aki it vonalon mozog -, azon belül lehetnek kategóriák ahogy munkaállomásoknál is van

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák