Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wolfman

    veterán

    válasz 1tom #16201 üzenetére

    Én 2005-ben regisztráltam az oldalra, 2006 óta rendszeres Hardverapró használó vagyok. Jó ideig utánvéttel rendeztem a dolgokat, így is adtak cuccot, majd egyszer egy felhasználó rábeszélt az előre utalásra. Nagyjából 2007 óta így tolom az üzletelést, vásárlást. Szerintem egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt vele problémám, hogy nem kaptam meg a cuccot vagy a pénzt, de ugye utóbbi esetben fel se adok semmit.
    Én is azt vallom, hogy postázni, nem személyesen intézve kockázatos a dolog, viszont ilyenkor nagyon körültekintőnek kell lenni, megbeszélni az eladóval, hogy mit, hogyan akar eladni, mit tud róla mondani, képek, részletek. A kommunikáció során is sok átjöhet, hogy sunyizik, nem egyenes, korrekt, megbízható.
    Ezzel nem azt mondom, hogy nem futhatok bele sosem svindlerbe, de sokat meg lehet tudni a másikról, ha odafigyelünk a hirdetésre és tulajdonosára. Egyszer akartam venni egy videokarit, akkor majdnem megrövidítettek 90eFt-al, de a PH szemfüles felhasználóinak hála időben bannolták az ipsét a hirdetésével együtt.
    Manapság meg már a posta meg a csomagküldők sem megbízhatatlanok mint egykoron.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • seniman

    addikt

    válasz 1tom #16201 üzenetére

    Költözz vidékre és egyből fogsz postázást vállalni. :DDD Másképp itt esélytelen,helyben nagyjából semmit nem sikerült még eladnom,de venni se nagyon.Egyszer egy kis köcsög gyerek miatt két napon keresztül jártam ki a művházhoz,harmadik nap végre hozta a (mint utólag kiderült) nullás vinyót.Meglátom valahol kapja is a herepacsit két féltéglával. ;] Még Veszprémből is postáztatnék,pedig az csak 40km.

    PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Új hozzászólás Aktív témák