Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horush

    addikt

    válasz MK VII #11905 üzenetére

    Lumia 735-öm van, alapvetően nem rossz, de vannak hülyeségei azért. Nyilván a legfőbb hiba az appok hiánya, nagyon elhanyagolt a platform még mindig. Az alapvető funkciók nyilván le vannak fedve, de bármilyen cég mobil appját akartam leszedni, sosem volt wp-ra kb. Aztán néha meghülyül és nincs hang. Oké, ha újraindítom ilyenkor, akkor megjavul. De volt már, hogy elaludtam, mert nem szólt az ébresztő sem.. S ez nem egyedi hiba, rengetegen panaszkodnak rá, ha jól emlékszem nem is csak 735-ön jelentkezik. Megoldottam ugyan ezt is, mert éjszakára mindig feldugom tölteni és olyankor ad hangjelzést - s ha ilyenkor nem szól értelemszerűen újraindítom. Ezzel együtt lehet élni, de nevetséges, hogy ilyen hiba van sokaknál és semmit nem tesznek ellene. Alapvetően a rendszer stabil, de nem egyszer fordult elő az is, hogy valamiért hirtelen nagyon elkezdi enni az akksit (pl. készenléti módban, úgy hogy hozzá sem nyúlok, lemegy 20%-ot a töltöttség egy óra alatt). Ilyenkor is segít a restart, de ilyen ne legyen már rendszeresen (1 hónapban egyszer simán előjön). Azért vettem, hogy majd stabilabb lesz a droidnál, de ezek után nem érzem úgy, hogy jobb lenne, mint egy középkategóriás androidos teló.

Új hozzászólás Aktív témák