Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz opr #103116 üzenetére

    Nos, akkor már nem is számítottál falusinak, ezért nem jártál hozzám :D
    Meg persze nyilván volt aki nem engem hívott / hozzám jött, de nagyon sokan voltak. Többször is hallottam, hogyha a faluban valakinek gép kell vagy gép gondja van, akkor megkerülhetetlen vagyok, meg úgyis engem keres. Sokszor még azok a haverok is bevonogattak a projectjeikbe, akik simán maguk építették össze a gépiket. Ha másért nem az olcsó alkatrész miatt, elég vonzó volt a 25%-al alacsonyabb alkatrész ár, mint a boltban. Ráadásul szinte mindent házhoz is vittem.
    Közös ismerőseink között volt akik igénybe vették a szolgálataimat. :)
    (Amúgy érdekesség, hogy szerintem többet beszélünk (itt a fórumon) mióta nem egy faluban lakunk, mint előtte összesen :D )

    #103115 Alusky : nekem 512kbps-es ADSL-em volt azaz fél megabites. Egy napig. Másnap 1Mbitre emelték. Első nap 65K volt a max letöltés utána 128K. :)
    Aztán később 2006-ban lett 2Mbit, utána 2008 körül 8MBit. 2010-ben 16Mbitre emelték, de azt nem bírta a hálózat és folyton elment a net, végül 4Mbiten tudták stabilizálni :( Ekkor váltottam UPC-re kevesebbet fizettem a 30Mbitért, mint a 4Mbitért a T-nél.

    #103117 Pikari : Szerintem meg P35, és küldjed neki rendesen! Nem csak gyors lap de a tuningot is extrém jól támogatja általában. Neme is van itthon egy Giga P35. :)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák