Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz abéla #17 üzenetére

    +/- 5 fps környéke a differencia az átlag és tömeg IGNI eset közt amit én még nem veszek észre fps kijelzés nélkül mert nem akasztja meg a játékmenetet.

    Semmi negatív befolyása nem volt a játékélményre nekem, a döcögés nagyon távol van ettől nekem. 'direkt ismétlem a nekemet mert tudom, hogy valakinek nem'

    Abba meg nem megyek bele persze, hogy kinek mi a megfelelő fps mert az szubjektív de azért azt ne terjesszük már, hogy R9 Furyn meg 1060-on csak döcög a Witcher 1080p-n. :)

    Meg szerintem CDPR sem 'hülye', tudják nagyon jól hogy nagy a hype a játék körül és sokan próbálnak majd átlag vagy akár átlag alatti rendszereken is játszani vele. 'Steamen még mindig 1060 a legtöbbet használt kártya asszem'
    Nem fogják úgy kiadni, hogy ne lehessen azért eljátszani azokkal.

    Akinek meg kell a 4k/120 FPS/ RT meg minden extra az úgy is bekészült már arra. :D

    Kinézetre meg szerintem teljesen rendben van a játék, amennyire látni az eddig kiadott videókból.
    Witcher 3 is mai napig nagyon jól néz ki, ha már hozzák a jó játékélményt ami megfog akkor simán jó lesz ez is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák