Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz joysefke #12 üzenetére

    Ha nem a CD Projekt Red-ről lenne szó, akkor bennem is aggodalmakat keltene ez a kijelentés, de arrafelé eddig is pontosan tudták, hogy mitől döglik a légy, meg úgy en block a legnormálisabb stúdió, szóval lehet mégsem kell félnünk annyira.

    Egyébként méretben lehet olyan szempontból természetszerűleg nagyobb, hogy cyberpunk játék lévén biztosan lesz valami gyorsabb közlekedési eszköz, mint a ló. Márpedig ha lehet menni majd autókkal, és tartani akarják a Witcher 3-as "fú ez kiba@szott nagy" érzést, akkor szükségszerűen nagyobbá kell csinálni a játékteret. Ez szerintem nem feltétlen jelenti azt, hogy több tartalomnak is kell benne lennie, egyszerűen csak nagyobb távolságot kell bejárni ugyanannyi idő alatt. Ha okosan tervezik meg a pályákat, akkor nem kell minden részre izgő-mozgó beszélő járókelőket, meg mindenféle figyelemfelkeltő pályaelemet tenni (boltok meg ilyenek) rakniuk, így sokkal több "helykitöltő mellékes kontentet" sem kell feltétlen gyártaniuk.

    A másik pedig, hogy bár nem saját kútfőből írják teljesen a világot, a játékosok 99,99%-a nem játszott azzal az asztali játékkal, amiből táplálkozik majd a gém. Ergo tehát nulláról kell bemutatniauk mindent. Witcher 3 azért előtt már ott volt a Wicther 1-2. Szóval összességében ha végiggondolom, akkor valamilyen szinten szükségszeűren nagyobb játékot kell csinálniuk, mint a Witcher 3, ha tartani akarják annka "wow" színvonalát.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz gyáliSanyi #14 üzenetére

    Ez a trailer bevallottan részben fejlesztőket toborzó, részben igényfelmérő előzetes volt. Azért általában nem fáradnak CGI előzetesek legyártásával a fejlesztés olyan korai pontján, mint a Cybperunk 2077 esetén, ha kb. borítékolható, hogy piacképes amin dolgoznak.

    Szóval ez most egy speciális eset, ha nem kapott volna elég érdeklődést, vagy ilyesmi, lehet el is vetették volna az ötletet.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz Vesa #30 üzenetére

    "A Cybernek azért örülök, mert végre nem a kardozós, varázslós, ostoba vallásos világgal fárasztanak..."

    Én sem vagyok egy nagy fantasy rajongó (finoman szólva), de itt ez a mondat sokak szemét szúrná, méghozzá jogosan. Teljesen lekicsinylően beszélsz egy műfajról (?), holott nyilvánvalóan nem az határozza meg a minőségét valaminek, hogy sci-fi, vagy fantasy. Minden műfajban lehet jót és rosszat is alkotni.

    Egyébként nyilván egyetértek, nekem is a könyökömön jönnek ki a fantasy játékok. De azért adjuk meg a kellő tiszteletet a műfajnak, semmivel nem kevesebb mint egy sci-fi, attól még, hogy mi nem szeretjük. :)

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák