Új hozzászólás Aktív témák

  • zsigus

    őstag

    Sziasztok.

    Nekem is van egy ilyen masina, április óta (TD, a GB-ről). Gondoltam én is, hogy majd írok egy tesztet ha megjön a dokkoló, de még nem ért ide. :)

    Köszi a tippet a stylus-t illetően. Ezt nem tudtam, hogy a Chuwi-é jó hozzá.
    Én emiatt is választottam egyébként az iWork-öt, szóval meg is rendeltem.

    A gyári amellett hogy drága, szinte alig kapható valahol, de ez ennyiért tényleg jó vételnek tűnik.
    Kiderül milyen lesz...

    A Cube sajnos semmilyen táblához nem ad töltőt. Ali-n vannak olyan eladók akik adnak hozzá valami $1-os vackokat (ami kotyog a konnektorban pl.), de gyárilag nem adnak semmihez tudtommal.

    Negatívumok:
    - Szerintem gyengécske hangszóró
    - "Saját" Win telepítésénél (pl. Pro-ra frissítésnél) nem működik a touch screen (nincs hozzá driver)
    - A Samu 64-es EVO SD kártyámat néha unmountolja magától (ki kell venni, majd újra beletenni)
    - Gyenge kamera (annyira nem izgat egyébként...)
    - A rendszerből Androidról Windowsra (vagy fordítva) való bootoláskor pattog a hangszóró (nem nagyon tudom hová tenni a dolgot)

    De alapjában véve nagyon meg vagyok elégedve vele. Szép a kijelző, egész gyors és stabil, nem mellesleg jól is néz ki, és masszív benyomást kelt. Egyedül a kamera környékén nyomkodva lehet kicsikarni belőle egy kis ropogást, de bárhol máshol nyomogatva egy hang nem jön ki belőle.

    Szóval egyelőre meg vagyok vele elégedve, és várom hozzá a dokkolót nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák