Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. 444Hertz

    Arcképgyáros

    válasz AxBattler #9 üzenetére

    Engem sajnos 4 éves koromban fejen és kézen harapott egy csau csau, mert meg mertem simogatni. Be is vittek a kórházba.
    Utána féltem is a kutyáktól.
    Ezen nem segített az sem, amikor kb. 6 éves koromban egy ismerősünknél nyaraltunk, és egy telekbe voltam zárva egy olyan kutyával, aki szeretettel játszott fogócskát 0-24...
    Szomszédunk kutyája meg egy olyan értelemben volt traumatikus eset, hogy minden kutyagumiba beleszagolt, és utána meg előszeretettel jött oda hozzám dörgölni az orrát...
    Ilyen gyermekkor után sajnos nem lettem kutyaimádó, most is kerülöm a legtöbb kutyát, de a jól nevelt, igényes jószágok vonzóak tudnak lenni.
    A Csutka pedig kifejezetten aranyos teremtménynek tűnik, egy ilyen szépséget én is el tudnék fogadni :)

    Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

  • iMaverick

    addikt

    válasz AxBattler #20 üzenetére

    Idézem a kolléga hsz-t: de egyébként is szabad szellemű volt, nem maradt volna sokáig zárt kapuk mögött,

    Gondolom 8 év után gondolt egyet és elhúzta a csíkot.

    (#21) Stauffenberg: anyámék most a macskára vannak rákattanva... A kutya mellé van 1 "saját" (tehát benti, lakásban tartott, viszont kiszokták engedni) macsek, 1 "udvari" (tehát a miénk végülis, de nem engedjük be egyik lakásba sem) és van 2 "bejárós" vendégünk is, akik csak kajálni járnak be.

    Ezért is kaptam röhögőgörcsöt, amikor anyám csodálkozott, hogy a kirakott madárkaja nem fogy... (Próbáltam is megmagyarázni neki, hogy 4 macska császkál az udvaron, melyik madár lenne annyira hülye, hogy nálunk egyen? :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

  • doooo

    veterán

    válasz AxBattler #20 üzenetére

    Vagy inkább valaki eltette lábalól... igazán nem ártott senkinek, de tudjuk, hogy milyen embereknek nevezett förmedvények élnek közöttünk, akik például megrögzötten pusztítják a nekik nem tetsző élőlényeket, legyenek azok kutyák, macskák... Sok kilométerről is haza tudott találni (főleg ha "nőzni" ment (ez például árthatott valakinek, de akkor sem az a megoldás, hogy kinyírják inkább))... Kerestük is eleget, de a fene tudja mi történt vele. A hiánya mindenesetre azóta is érződik, bármily régen is történt a dolog. Azt ellenben leszögezem, bár nem hallottam a szájából sosem, de határozottan úgy tűnt, hogy ragaszkodott a gazdáihoz, főleg hozzám. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák