Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Goose-T #4 üzenetére

    Hát, nem tudom, a Win Mobile-os PDA-mat úgy tekergetem össze-vissza, ahogy nem szégyellem, erre a nyomorult E51-re meg eddig összesen egy biliárdos játékot bírtam telepíteni, minden más meghalt tanúsítványhibával. Persze olvasgattam mindenféle hackeket, meg kerülőutakat a neten, de nekem ehhez nincs lelkierőm.

    GPS terén meg elsősorban a navigációra gondoltam, és zt kell mondjam, hogy a jelenlegi Nokia Mapsmég szükségmegoldásnak is gyenge egy iGo mellett, ami meg bármelyik Win Mobile-os PDA-telefonon vígan szalad.

    Igazából ezzel az egész Symbian-nel nem igazán tudok mit kezdeni, ahogy egyre több mobil eszközt használok, egyre inkább azt érzem, hogy rossz irányba haladnak.

    Az más kérdés, hogy ha most vennék telefont, valószínűleg most is az E51-et venném.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Goose-T #10 üzenetére

    "még mindig a Symbian toronymagasan az első az okostelefonos oprendszerek között "

    Ez azért lehet, mert ergonómiában, dizájnban, ár/minőség arányban a Nokia a közízlés szerint verhetetlen. :D Egy PDA pedig tényleg nem való telefonálásra. Személy szerint az i900-hoz hasonló modellek megjelenését várom, az az árukat is rendbetenné, meg talán valami újat is tudna még mutatni a többi gyártó. Viszont a Nokia részéről sajnos hiába várok ilyesmit még egy jó darabig. :(

    A tanúsítványkezelést természetesen mind-re állítottam a beállítások között.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák