Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    Crimson driveren nem változtattak, mert aztán olyan tökéletesre sikerült. A játékok hibásak és az userek a magas igényeikkel. A játék patch-ek majd helyrehoznak minden grafikai hibát és bug-ot, amihez aszisztálva az AMD driverek csak az új profilokat tartalmazzák. Még a grafikai hibák sem a drivertől eredeztethetőek, hanem a helytelen használattól, mert nem a helyes oldalról választottam megint. HD7850-tól kezdve csak ezt nyomták a PH!-n, hogy a driverek újitásainak egyetlen akadálya az elavult hardverem. Innentől kezdve évenként cseréltem a VGA-m R9 270X-re, majd R9 380-ra. A Catalyst 14.1 is túlfütötte a Pitcairn GPU-t olyan 7-8 fokkal és ezt akkor nehezményeztem itt, de a Battlefield 4 követelménye volt a friss driver és a Mantle megfelelés is érdekelté tett az ügyben. Ez lecsengett, ahogy a Mantle és a 14.12 Omega Driver pozitiv megitélése a 270X videókártyával. Most még mindig Catalyst 15.8 van telepitve a gépre, mert az R9 380-at nem áll szándékomban megfőzni. Nagy kár érte, hogy nem adták ki az év végén azt a megigért utolsó Catalyst drivert és az Omega sem érkezett meg amiről sok helyen cikkeztek. Akkor még az Omega és Crimson nem egy és ugyanaz volt... Ahogy az ATI sem ez volt régen. Egy olcsó és közepes teljesitményű VGA, megfelelő driveres támogatással. :F

Új hozzászólás Aktív témák