Új hozzászólás Aktív témák

  • Diokhan

    addikt

    Jó a hardver, de ezzel ki ismerült minden, ami pozitív ezzel a készülékkel kapcsolatban.

    Tesómnak volt LeTV mittudoménhanyas telefonja, egyszerűen használhatatlan a felület. Ugyebár minden magára valamit is adó android user próbál mindent kihozni a rendszerből, ami lehetséges, és ez a gyári szoftver esetében egyáltalán nem könnyű. Eleve kezdjük ott, hogy kínai minden. Egy recovery-t sem lehet elindítani, mert a kicsiszék-hóember effekt nem igazán érthető.
    Aztán korábbi tapasztalatai alapján megpróbálta lecserélni egy alap droidra a gyári szoftvert, ami egy több hetes szervíz-otthon-szervíz-otthon-éjjelig tartó b@szakodást eredményezett, ugyanis a gyártó egyáltalán nem könnyíti meg a userek dolgát.
    A másik, hogy hiába a kamera sem volt valami "hűűűű"... Ebben már biztos jobb van, de én akkor sem bíznék benne.

    Olvastam alább olyan kommentet, miszerint az apple nem diktál csak megy mások után.
    Ezt csak azzal kommentelném, hogy ha komolyan gondolod, hogy az apple úgy fog gondolkodni, hogy "hagyjuk a nagy gyártók újdonságait, nem kellenek, inkább menjünk kínába, keressünk egy olyan gyártót, amit nem nagyon ismernek és lopjunk tőle ötleteket", akkor sajnos meg kell állapítanom, hogy nem nagyon értesz ehhez az egészhez, csak szimplán utálod az Apple-t, mint annyi más droid user is.

    ja és Joey jól mondja! Az iPhone is kínában készül, onnan tudnak mindent a kínai gyártók.

    Összességében ez egy szép készülék, bár valóban jobb lenne sötét színben is. Én Apple user vagyok, soha nem cserélném le erre az iPhone-t, de elismerem, ha valami jó, és a hardver valóban jó. De sem a MIUI (asszem) sem jönne már be, sem maga az android, elég volt anno a HTC-n két naponta rendszert cserélni. (Mondjuk azon klasszisokkal könnyebb, akár a HD2-ről van szó, akér az M7-ről).
    Akinek bejön, úgyis meg fogja venni, akinek nem, az pedig úgysem fogja megvenni.

    Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Új hozzászólás Aktív témák