Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Löncsi

    őstag

    válasz Mukorka #34 üzenetére

    kőkemény konzolport volt

    Ezt a BF3-ra is rá lehet sütni. :)

    Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

  • Silenzio

    addikt

    válasz Mukorka #34 üzenetére

    Ebben egyetértünk. Az első überel mindent. Mondjuk a fizikai motor érdekes bugokra volt képes, de legalább volt fizika, ellentétben a második résszel. :) Mondjuk a mesterségesen növelt gépigény nem ütött mellbe, 5850-essel csak két helyen szaggatott be, de miután végigtoltam már kikerült hozzá egy mod, ami kiveszi az óceán tesszelálását és még tovább javítja a grafikát. Ráadásul egy sor effektet dx9-ben is támogat, így elképesztő grafikát és játszható sebességet hoztam ki egy 4 éves 9800 GT-ből is - tűéles textúrákkal. Persze a fél giga VRAM miatt néha beakadt cserélni a textúrákat. Nekem a Crysisok mindig a hosszas mókolást jelentették, de meg tudom érteni a játékosok túlnyomó többségét, akik az "originált" játéktól is minőséget várnak és nem akarják szétmoddolni. :P Ennek ellenére elvagyok a Crysis 2-vel, jó játéknak tartom (grafikára, hangulatra), de nem vagyok belé "szerelmes", ellentétben az első résszel. Az a szerelem a mai napig tart, hiszen olyan nívót biztosít, amit semmi más a piacon. És lehet kövezni, de egyáltalán nem tetszik a BF3. Sem grafikára, sem játékélményre. A DICE mesterei szerintem még sosem láttak természetes fényt. :P

    Apropó most tolom ötödszörre a Max Payne 2-t valami moddal, le van tárolva benne hogy a gránátok srapnelei ide-oda pattognak a falakon. Elképesztő látványos, pedig már 9 éves a játék... Nem mellékesen ilyet még sosem láttam játékban. A gránátrobbanások mindig csak nagy "blastok", lökéshullámmal koncentrikus körökkel leírva a hatást. Itt minden egyes repesznek szerepe van. :)

    (#33) Angel1981: akkor szerinted hogy történt a Crysis utólagos kiadása konzolokra? Gondoltak egyet, hogy jééé, ezt meg lehet csinálni? Hirtelen ötlet egy átmulatott éjszaka utáni másnapos delíriumban? Hogyaszongyahogy:

    "- Te, Dezső, szerintem adjuk ki a Crysist konzolokra!
    - Hülye vagy, Béla, szar az egész 3-as motor. Egyrészt földbe döngölnénk a PC-seket, másrészt mindenki látná, mennyit butult a Cryengine 3 a 2-höz képest. Különben sem lehet megcsinálni, szar az összes konzol, ezért kellett a 3-as motort parasztvakításokkal piacképessé tenni.
    - De én éjszaka leportoltam a 3-as motorral két cigi közt.
    - Azta... Zseni vagy, Bélám. Hívom az EA-t!"

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák