Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz adamssss #105 üzenetére

    És mennyi ehhez képest a legtöbb Androridos meg iPhone-os játék pár ezer dolláros fejlesztési költsége? Eléggé sántít az összehasonlítás, amikor 2 nagyságrendbeli különbség van a kettő között. Ahhoz képest még drágák is az Androidos játékok.

    (#107) GeryFlash: na kiváncsi vagyok, hogy hogyan jön ide az erkölcs. Valaki kényszerít, hogy játssz a Crysis 2-vel? Nem vagyunk a kommunizmusban, hogy megmondják, mennyibe kerüljön egy termék. Annyiért adják amennyiért szeretnék, még 10x ekkora árba sem köthetne senki bele. Ja, és az ára senkit sem jogosít fel a warezolásra, arra viszont igen, hogy ne játsszon a játékkal mert drága.

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • dilipok

    veterán

    válasz adamssss #105 üzenetére

    De mi a rakert adnak olcsobban? Nem ertem. Igy is megveszik. Pont te magad fejtetted ki, hogy igy is 10x az arres... Nem vagom mit problemaznak itt egyesek. Ha nem tetszik, nem veszed meg. Ha ugy erzed megeri neked, akkor megveszed. Hol a problema? Jaa, hogy te sokallod, nagyon sajnalhatja a kiado, de konkretan belesz*rik a problemadba, mert mindenki mas megveszi annyiert, amennyiert kinalja...

    Azert adja olcsobban, hogy tobbet eladjon, de a vegosszeg ugyanannyi legyen? Neki abban mi a racio? Tobb problema, tobb support, ugyanaz a profit :F Ezt az elmeletet szeretnem ha eloadnad egy projekt kezdeten, amikor a penzugyeket vitatjak meg. Szeretnem latni a fonokod fejet, amikor ezt ecseteled a senior managementnek... :C

    capulet75: ertem a logikad, de a csokit sem lopod ki a boltbol, hogy megkostold... ;]

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Új hozzászólás Aktív témák