Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz azbest #2 üzenetére

    oh lol...
    az ingyenes hétre letölthető telepítő gyakorlatilag egy full telepítő dvd, van autorun-os felülete is ahol telepítés vagy játékot is lehet kezdeményezni.

    Ez az autorun progi 32 bites, ezért a telepítő is 32 bites környezetben futott le ( program files x86) és ha itt kattintok a játékra, akkor a 32 bites exe-t indítja :D
    Na majd most megpróbálom a 64bites könyvtárból kézzel indítani :))

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz azbest #2 üzenetére

    Én megjelenés óta tolom a Crysis Wars-ot. A 340.000 regisztrált Wars játékosból a 3268. vagyok 1214 órát játszva összesen, ami már-már megfelelhet egy pro szintnek.[Crysis Player Stats]

    Nekem az a véleményem az eddigi legjobb fps multi, és amivel eddig próbálkoztam, egyik játékban se találtam meg azt amit a Wars tud adni játékélményben. A gépemet is úgy fejlesztettem hogy 1920x1200 Very High (DX10) 4xAA maximális részletességgel is jó fps értékeket produkáljon. Nekem a történet mód is testszik, akár a Crysis akár a Crysis Warhead-ről legyen szó. Sokszor végigtoltam már, és még sokszor végg is fogom tolni. Ez a játék etalon marad, ameddig nem lesz folytatása, mert ennyire jól összerakott fps nem igen lesz a közel jövőben.
    De jöjjenek a negatívumok is: Idegesítően sok a lag (10Mbit net-nél), ami általában akkor jelentkezik ha sok a játékos, és természetesen a nagyobb méretű térképeknél. A 64bit exe futtatása (bin64 mappa) nem feltétlen jobb, mert nincs még 64bit Punkbuster ami azt jelenti, hogy 64bit exe indításánál nem lehet belépni a csalásvédelemmel ellátott szerverekre. Ebből adódóan persze sok a cheater, ilyen-olyan módokat aktiválva. Ez egy sarkalatos pont, mert nem értem miért kellenek ezek a módok. :F Az összes fps multi ebben a betegségben szenved sajnos. :F
    Az én kedven játékmódom a Team Death Match, és persze a sima "mindenki mindenki ellen"..a Death Match. A hatalmi nekem annyira nem jön be, dehát "izlések és pofonok", kinek mi tetszik jobban.
    1 szó mint száz, van mit optimalizálni a Wars-on. :K

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák