Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    A single-player nem nagyon érdekel,persze a Betaval sokat bohockodtam,legalább 1 órát.
    Feltettem a demót,hát mit mondjak remélem több játékmód is lesz,mert az a két játékmód amiben lehetett játszni ,azért kb 9 rangig elvittem egy óra volt talán ,nem nagyon fogott meg(cod-os volt,nanoruhában) kicsit konzolos ,idétlennek éreztem kis pályákon persze a kicsi az most idézőjel alatt van.
    DX9 maxon játszottam 1366X768 35-50fps-t produkál HD4870-1G régi kártyám,ami azt eredményezi ,hogy egész jól elfut(barátomnál,core2 -2.2GHz2Giga RAM HD3650-512M,kártyával 1024X768 low beálítások melett 25-35fps szépen elszaladgállt)
    Ezek voltak az elönyök
    Hátrányok ,a grafika zavarhatja az embert sok effect,nem tűéles a kép,többjátékos üzemmódban a szememnek nagyon zavaró volt.
    Nekem a multy-s rész valószínüleg visszalépést jelent az előző részekhez.
    Ami javult optimalizálásban az előző részekhez képest,annyival romlott ,ill egyszerüsödött a multy-s rész.
    Emlékezzünk csak ,a közel 30 jármü,repülő,Vtol,használatához.
    Nekem a kedvencem ,a HATALMI HARC stratégiai multy játék volt,ma már nem játszuk.
    2007 decemberébe jelent meg a Crysis1 2007-2009ig nyomultunk vele(HUNterClan)-ban
    nem felejtem el a pottyantós kézi atomot,amit már a Wars-ba elrontottak.....
    Ez a játék nem fogja megközelíteni stratégiailag az első részt.sajnos ez egyéni vélemény
    Így én ezért nem adok ki pénzt.
    (a játék persze szép,de nem unreal-akarok játszani egy codos beütéssel nanoruhában)

  • MZperX75

    addikt

    válasz Daczy #42 üzenetére

    sajnos az visszalépés a "kommerz" Fps kategóriában
    Clone -unreal-cod-console
    nem sok köze van a Régi jól bejáratott Crysis1-nek(nem a crysiswars-nak)mert az is visszalépés volt szerintem crysis 1-hez képest (atomhasználat+mozgás-grafika stb)
    CSAK többjátékos mód -- HATALMI HARC-
    - gyerünk a proti-ba! claymore-t tettél a bejárathoz,foglalom a bunkit,ha jössz visszafelé akkor vegyél egy csapatszálítót,mert oda is tudunk teleportálodni....
    -igyekezz ,megy lefelé a proti,még bérsz,kell rang!
    ez hol lesz ahhoz,?Kit érdekelt a grafika ,mikor megjelent az 1. 800X600low-ba toltuk a multit,és nagyon élveztük,ú apám milyen mozgásokat lehetett kombinálni kanyarugrás gyorsfegyverváltással! egy fegyveren 30féle kütyüvel....
    (farcry1-után)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák