Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz #40731136 #5 üzenetére

    1) Egy magos AMD procin? Nem csodálom, mert eleve csak 1 magot használ a game. :)
    2) x550-nel én is játszottam vele, csakhogy odáig grafikai hackkel vezetett az út (ami az SM3as textúrarétegeket nem jelenítette meg, csak a 2est) => ronda és gyakran hibás textúrák.
    3) Az a fejlesztők feladata kellene, hogy legyen, hogy minél kevésbé legyen szükség még 5 év múlva is csúcsalkatrészekre a normális futáshoz. Bár sajnos ezt egyre kevesebb fejlesztőgárda gondolja így a hardvergyártók nagy örömére. :(

    Félreértések elkerülése végett: nekem sem mindenem a fullHD és a graf (csodás példa erre az, hogy még mindig a legtöbbet a 8 éves Wolfenstein - Enemy Territoryval játszok :DD ), de ha már a fejlesztők megteremtik a lehetőséget, akkor a
    - felhasználók részéről: miért ne használná ki? :)
    - fejlesztők részéről: ne túl szürreális eszközök alkalmazásával érjék ezt el: hány 8800GTX Ultra (emlékeim szerint a Crysis megjelenésekor az volt a favorit) kellett a Very High beállítások megjelenítésére mondjuk 1680x1050es felbontáson?

    Egyet értek az előttem szólókkal, kicsit aggasztó, hogy ezt is Benchmarknak akarják szánni, mind a játékmenet, mind hardverigény szempontjából. Kérdés: PCre DX10-et, vagy 11-et használnak-e, ha konzolokon DX9-en csont nélkül kell mennie mondjuk 720p-n? :F

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Új hozzászólás Aktív témák