Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rayyy

    senior tag

    Az első megjelenése előtt is olvastam a sok kommentet, meg hírt, hogy rá kell magad kötni Paksra, hogy tudd élvezni, meg satöbbi... egy ideig le sem mertem torrentelni. Aztán egy hétvégén gondoltam egyet és letöltöttem... nyilván úgysem fog futni, de legalább megnézem a menüjét. És láss csodát: az akkor még kétmagos, kétgigaramos, 8800 GT-s gépemen akkora élményt nyújtott a játék 1680x1050-ben, hogy mentem és megvettem. Aztán a Warhead-et is. Persze sosem tudtam úgy játszani, hogy minden fullon van, de azért ez szerintem a számítógéppel játszók igen kis százalékára igaz, hogy az éppen terítéken lévő modern játékokat fullon tudnák nyomatni... nem is kell... itt is ez lesz. Nem kell ide GTX 6990 penta SLI. Gondolom a hárdvergyártók is előszeretettel keltik árnyaltan a hisztériát, mert egy ilyen játék megjelenése jó alkalom, hogy az ember fejlessze a gépét... viszont nem egyenes következmény. Valószínűleg én is lecserélem majd a 4850-emet egy GeForce-ra, de inkább azért mert én sokakkal ellentétben jól ki tudom használni a CUDA nyújtotta előnyöket.

    Remélem lesz demo... nem is értem, hogy miért nincs manapság a játékoknak demo-juk.

    [ Szerkesztve ]

    Minden a legnagyobb render!

Új hozzászólás Aktív témák