Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz hoffman_ #50 üzenetére

    Nem mondtam, hogy szűnjön meg, nem mondtam, hogy jobb a konzolok grafikája. Azt mondtam, ami jelenleg a véleményem a PC piacról.

    A modding valóban egy jogos érv, ezt én is hiányolom a konzolokból, de őszintén: amikor a PC-s játékok is olyan irányba mennek (ld. Dragon Age 2), hogy editor már nuku, mert az a.) vagy nem érdekli a kutyát sem, illetve b.) mert veszélyezteti a DLC-eladásokat, akkor szerintem kezd mindeggyé válni, hogy miről beszélünk.

    A grafikával viszont amúgy azért nem egészen értek egyet (egyrészt azért, mert szerintem akkora felárért, amibe gyakran kerül, tényleg nem fontos, és itt most mindegy, hogy épelméjű PC-konfigról beszélünk, vagy konzolról...), mert ezt most, a konzolok 6/7-ik életévében lehet ám mondani. Ha majd két év múlva kijön a nyolcadik generáció, akkor a PC-s játékok (nem a hardver) megint évekig csak kullogni fognak, a hardver meg a sokszorosába fog kerülni (0-ról, de a platformváltások miatt ez kvázi tökmindegy), mint akár a konzolok induló ára.

    Mindegy, igazából az első két mondat a lényeg jelenleg. Szerintem ami most megy a PC piacon, az gázos, és ha még egyáltalán lenne asztali gépem, sem lennék hajlandó részt venni az össznépi fejésben. És ezt konzolfüggetlenül mondom.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák