Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mákos7észta

    aktív tag

    válasz venember83 #38 üzenetére

    Igen, az 'optimalizálástól' már nekem is hánynom kell :D Durván átverés, és elhittük, mert hiszen olyan jófejek, meg legendás game, csak senki sem tud majd játszani vele ;] Én se, de nekem már a CS 1.6 is szépnek látszik, szóval unreal Tournament 2004- től lefostam a bokám :D ezek után mit mondjak? Ja, igen, jól csinálom :D Olcsóbb megvenni, mert szinte mind EVM cucc, mire én játszok ezekkel. A gép olcsó, a játék is. Talán ha az emberek nem fennék a f*szukat a legújabb, legjobb játékokra...

    Az eredetiség- vizsgálatban a védelmére kelnék Tirexi barátunknak, mert sokat tesztel új játékokat, szóval lehet ilyen vonatkozása is a dolognak, hogy ő tisztán kapott előbb a játékból. Ennyi.

    Üdv.
    Mákos7észta

    Csak óvatosan, még nem kávéztam..

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz venember83 #38 üzenetére

    Ettől függetlenül rajtatok kivül majd mindenki leszedi aki hall róla és teljesiti a minimális hardver követelményt a gépe.
    És ha jól tudom a harderre leginkább igényes beállitás a shader.
    Az én gépemen ha mindent highra tolok, kivéve a shadert, akkor is játszható, és messze jobb grafikailag , mint bármelyik eddig megjelent játék.
    A számitógép alkatrész vásárlás pedig már a kezdetek óta nem arról szól, hogy hol mi a gazdaságos. Szinte bármilyen alkatrész fél-egy év után csak a felébe kerül, vagy van helyette ujabb és sokkal jobb, szebb.
    Ha be akarod bektetni a pénzed ne szgépet vegyél.

    Mákos7észta: Mert például a microsoft mivel különb? Ennyi erővel a vista és az xp is egy rakás ..........túró.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák