Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Psych0

Psych0
(őstag)

Elég vegyesnek tűnik.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#2) nzozz

nzozz
(aktív tag)

Hát ha csak ennyit lehet kihozni belőle, az nem nagy durranás...

(#3) antikomcsi

antikomcsi
(veterán)

Lehet a monitoromban van a hiba, de ezek meg sem közelítik a Crysis-t, elég átlagosnak, vagy alattinak néznek ki így 720p-n. :U

(#4) AS

AS
(félisten)

Legtöbb MMO és azoknak ez a Graf bőven elég.

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S9+ Nubia Red Magic 3

(#5) TaS1kaaa

TaS1kaaa
(aktív tag)

Grafikai bemutató és Youtube 720p ... Genius! :D

(#6) D4M13N

D4M13N
(tag)

A Star Citizen-t úgy várom mint a messiást.Hiánypótló lesz az biztos

(#7) Put2 válasza antikomcsi (#3) üzenetére

Put2
(tag)

Én is vártam a durranást.. És ugyan azon a véleményen vagyok mint te.. Kb 3 évvel ezelőtti grafikai szint.. :) Amit itt prezentáltak..

(#8) Bull1 válasza antikomcsi (#3) üzenetére

Bull1
(aktív tag)

Crysis != Cryengine. Ahogy az UT3/GOW != Unreal engine.

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#9) Chapel

Chapel
(addikt)

Azért ne essünk túlzásokba, nem olyan gáz ez, meg nem is 3 éves szint, legalábbis a textúrák biztosan nem, ahogy a fények sem.
Szerintem egy MMO-nak tökéletes, mert ez a motor nagyon jó a mesebeli, túlszaturált látványvilágban.

Star Citizen pedig iszonyatosan várós, csak remélni tudom, hogy meg lesz amit ígérnek....(jó tudjuk, soha nem igaz amit ígérnek, kisebb nagyobb mértékben,de ha csak kb olyan lesz már jó)

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#10) danikollar

danikollar
(őstag)

Szerintem már az is meglepő, hogy ennyien liszencelték, a CryEngine 2-t nem sokan használták.

(#11) csiby1

csiby1
(csendes tag)

Uraim! Szánalmas! Anno C64-en kezdtem több ismerősömmel gammázni. Akkoriban kockák rohangáltak fel-alá a képernyőn de mi ordítottunk izgalmunkban, hogy mekkora game!!! Mai játékoknak olyan graf van, hogy kifolyik a szemünk, oszt fikázzák sokan. Anno nekünk még a képzelőerőnket is kellett használni, hogy elhiggyük, hogy a az egyik kocka a repülő a másik kocka meg a tank pl. A mai játékosok mindent készen kapnak oszt sírnak!!! Én már az 5-6 évvel ezelőtti gammáktól is elhűlök.

(#12) Carlas válasza nzozz (#2) üzenetére

Carlas
(senior tag)

TE miről beszélsz ember? Crysis 3-at láttad?? Vagy a Crytek videóját a 3-as engine-ről? amit ők csináltak? kb mint egy film. Az hogy ezek ezt hozták ki belőle, nem azt jelenti hogy a motor ezt tudja. :W

[ Szerkesztve ]

Több mint 10 éve a Hardveraprón!

(#13) waithEard

waithEard
(őstag)

Nem igazán értem ezeket a videókat... mégis, mi a bánatos sz*rt lehet ebből kivenni? Ilyen minőségű moziból semmilyen következtetést nem lehet levonni.... úgy néz ki némelyik, mint 6-7 évvel ezelőtti cuccok.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#14) Bull1 válasza waithEard (#13) üzenetére

Bull1
(aktív tag)

Hát akkor neked marad a Crysis 3 és a BF3. Ott lehet élvezkedni a grafikára.

[ Szerkesztve ]

Schmitt Pál szolgálati készüléke: Sony Experia SP ókostellefon - Bip

(#15) #57919488

(törölt tag)

A grafika szépen fejlődik de ez még mindig kevés ahhoz, hogy egy játék jó is legyen.

(#16) gianni85

gianni85
(veterán)

A golfos játékot leszámítva mindegyikben több fantáziát látok mint a krízis 3-ban. A Warhorse meg kifejezetten tetszik

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc | Jonsbo U1 Plus ezüst alu ITX

(#17) S.J.M.

S.J.M.
(aktív tag)

Az első teszt videón az a GT jel elég viccesen takarja ki a [BIGREDBUTT]ON-ból az ON-t. ;]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#18) danikollar válasza S.J.M. (#17) üzenetére

danikollar
(őstag)

Pont ezt figyeltem én is! :DD

(#19) antikomcsi válasza S.J.M. (#17) üzenetére

antikomcsi
(veterán)

Perverz állat! :DDD ;] :DDD

(#20) aizen92 válasza TaS1kaaa (#5) üzenetére

aizen92
(addikt)

ezektől amúgy az agyamat dobom el. gameplay video vagy graph összehasonlító videók 720ban............ miért nem lehet "eredeti"be feltölteni? hol vagyunk? 2009-10 ben? :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#21) BiP

BiP
(veterán)

Valóban nem sok extra látszik ebben a 720-as youtube videóban.
Viszont az valóban örvendetes, hogy elég sokan licenszelik a motort, sokféle világ építésére alkalmas, eltérő játékstílusokra is. A végeredmény, a játék minősége meg majd kiderül.

Én még mindig egy olyan játékot szeretnék (de elég lenne egy interaktív techdemo is), amilyen környezetet valami korábbi Cryengine videóban mutogattak. Fenyőerdő, kőhíd, vízesés, patak.
A konkrét videót most nem találom, de ebben mintha hasonló erdő lenne.

[ Szerkesztve ]

(#22) mcloud76 válasza Put2 (#7) üzenetére

mcloud76
(tag)

3 eves szint?
Szerintem kezeltesd magad.
Vagy ne igyal ma mar tobbet.
Dobj fel egy-ket 3 eves jatekot azt nezd meg ujra oket.
Volt a videoban egy ket arcszakajto latvany.

(#23) mcloud76 válasza nzozz (#2) üzenetére

mcloud76
(tag)

:W

(#24) Chapel válasza BiP (#21) üzenetére

Chapel
(addikt)

Nem tudom erre gondolsz -e esetleg, de szép el kell ismerni! Egyetlen fájó hátránya ennek a motornak, az a fizika szinte teljes hiánya. Vagy csak előszeretettel nem használják a készítők?

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#25) Chepany válasza mcloud76 (#22) üzenetére

Chepany
(senior tag)

Igen, szerintem is annyi némely' játékban, nem mondott hülyeséget a kolléga.

[ Szerkesztve ]

(#26) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(veterán)

Ilyen-olyan, azért a Crysis 3 bőven szebb, kicsit kimosott érzetem volt 1-2 részt látva.

"The best things in life aren't things"

(#27) Valentino K.

Valentino K.
(senior tag)

Nem akarok trollkodni, de ezek nem valami nagy durranások. Értem én hogy még fejlesztés alatt állnak, de akkor is...

Kéretik egy normális 2. világháborús fps-t csinálni, ahol lehetőleg nem 2 ember csap össze, s ha már álmodozunk, akkor legyen valósághű a fizika és a tárgyak\testek roncsolódása!
Köszi ;]

(#28) ch003067

ch003067
(addikt)

Ha már felraknak YT-re egy ilyen videót, akkor nem értem mirért nem lehet 1080p-be kirakni a videót.... Mert ez így semmit nem ér......

(#29) Steve1207 válasza csiby1 (#11) üzenetére

Steve1207
(őstag)

Tényleg fejlődés, de ahhoz képest, amit eddig letettek az asztalra ez a videó édeskevés. A régi játékokban pont ez volt a jó, hogy tényleg használtad a képzelőerőd, nem vonta el a figyelmed a grafika és tényleg a játékra összpontosítottál, amit épp meg kell valósítani. Manapság pont ezeken bambulok el és szerintem sokan mások is. Igazából már a grafika hatása miatt szidjuk a játékokat játékélményre is nagyrészt (még ha az jó is lenne). Persze ez nem minden esetben alkalmazható nézőpont.

PSN ID: Stewie1207 | Mi tartja össze a családot Butters? A jól szervezett spájz? Pontosan!

(#30) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hol a Sniper 2? :DDD

Live-Die-Respawn

(#31) Kashim válasza oriic (#30) üzenetére

Kashim
(őstag)

Köztük van.
Amúgy Warhorse érdekesnek tűnik, kár hogy két rossz minőségű videón kívül mást nem nagyon találni még róla.

[ Szerkesztve ]

(#32) oriic válasza Kashim (#31) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Közben megtaláltam, pont azt a részt pörgettem át. :W

Live-Die-Respawn

(#33) derive

derive
(senior tag)

Hát elég vegyes, az elején picit megijedtem, hogy csak egy felturbózott wowot kapunk (BRBre minek a CE3?) :) De ha az az után jövők elkezdenek szállingózni, eljő az idő egy kraftosabb asztali gépre...

(#34) Kanczy

Kanczy
(addikt)

Bőven volt azért ezek között gagyi. Mondjuk nem tudom, miért számítottam C3 szintű grafikára.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#35) Kr/\toS válasza csiby1 (#11) üzenetére

Kr/\toS
(senior tag)

Ez az a komment amit az emberek 90% nem bír hova tenni. :)

(#36) BiP válasza Kr/\toS (#35) üzenetére

BiP
(veterán)

Hiába van benne igazság, de azért ne felejtsük el azt a tényt, hogy azóta felnőttünk.
Egy mai kisgyerek ugyanúgy elvan 2 fakockával, mint a mi gyerekkorunkban.
Meg amíg a mi időnkben az a pár vonalka volt a maximum, amit ki lehetett hozni egy számítógépes játékból, abból kellett építkeznie a fantáziánknak. Ma már magasabb a léc vizuálisan. Tudjuk, hogy meg lehet csinálni, emiatt "el is várja" a szemünk, a tudatalattink. Ne legyen illúziónk: amikor már a színes Mario volt az aktualitás, mi is furán néztünk a Pong-ra, hogy de gagyi.
Szóval a világ sokat változott, de az emberi természet nem sokat. Vágyunk a jó játékmenetre, az izgalmas játékokra, de közben a szemünk a vizuális ingereket akarja. És egyre magasabb a léc.
Ha valaki jó játékmenetes, egyszerűbb grafikát szeretne, ma is megteheti, csak nem az AAA játékok között kell keresni, hanem az indie, flash játékok között.

(#37) Kanczy válasza BiP (#36) üzenetére

Kanczy
(addikt)

"Egy mai kisgyerek ugyanúgy elvan 2 fakockával, mint a mi gyerekkorunkban."

Viszont egy mai hatévesnek már van mobilja, otthon nagyképernyős tévéje, facebookja, stb. Százszor annyi vizuális és szociális ingerrel találkozik a hétköznapokban. Össze sem lehet hasonlítani.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#38) BiP válasza Kanczy (#37) üzenetére

BiP
(veterán)

Ez teljesen igaz. Nagyon változott a világ. Rengeteg inger éri a mai gyerekeket (és felnőtteket is). Alapból felgyorsult a világ, meg a mi gyerekkorunkban (főleg a mai 40-es korosztálynak) meg a szocializmusban még az adott korhoz képest is kevesebb ingerrel bombázták. Tényleg totál más. Olyan, mintha egy kisfalusi/metropolisz-beli létet akarnánk hasoníltgatni.
Én bevallom, így felnőtt fejjel azt mondom, örülök neki, hogy nem most vagyok gyerek.
Tök jó, hogy luxus van, meg minden elérhető, de valahogy akkoriban sokkal-sokkal egyszerűbb volt minden, egy gyerek agya könnyebben befogadta, mint a mostani dolgokat. Volt idő gyereknek lenni.
És hogy a nosztalgiából visszakanyarodjak az eredeti témához. Az akkori videójátékokhoz több vizuális fantáziára volt szükség, ezért lehetett az, hogy jobban megéltük, mint a mai játékokat, ahol "készen kapunk" mindent. Csak menni kell. És persze nagyon élvezetes, kikapcsol, csak mást mozgat meg, mint a régi, egyszerűbb játékok.

[ Szerkesztve ]

(#39) Taposo

Taposo
(aktív tag)

Hát tényleg látszik hogy áttérnek free to play-re, ez igy kevés főleg a minőségi oldaláról nézve :(

(#40) DrTroglodyte válasza csiby1 (#11) üzenetére

DrTroglodyte
(tag)

A probléma az, hogy azt hiszed, ide felnőttek kommentelnek.
A népek nagy részének a "szép" grafika "valósághűt" jelent. Nézzen minden úgy ki, mint a valóságban, ne kelljen elvonatkoztatni semmitől, könnyen emészthető, műanyag dolog legyen, a lehető legkevesebbet követelje a befogadótól, művészeti értéke közelítsen a nullához.

De azért még nincs veszve minden, szerencsére vannak olyan értelmes emberek, mint Kellee Santiago.
Nagyon tanulságos, és kábé minden egyes szavával egyetértek:
http://www.gametrailers.com/videos/dths64/indieverse-not-the-same-old-story-for-indies

(#41) .noxwill

.noxwill
(veterán)

A CryEngine3 az egyik legjobb grafikai motor a jelenlegi piacon, ezt be is bizonyította a Crysis 3. Viszont a Cryteknek meg kell válogatnia, kinek adják a motorok licensz jogait, mert pl. a City Interactive megmutatta, hogy fakezűek kezében ez a motor is úgy néz ki mint egy több éves játék.... Inkább maradt volna only Crytek.....
Mert bevallom, én sem ájultam el ettől a videótól, az előző demonstrációtól viszont igen, de azt Yerliék csinálták. Látszik is.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#42) Ed3r_X_ válasza .noxwill (#41) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Na én ettől ájultam el, bármennynire techdemó is, meg editelt valami.

"The best things in life aren't things"

(#43) nzozz válasza Carlas (#12) üzenetére

nzozz
(aktív tag)

Ha már ilyen szép választ adtál, akkor neked pedig mondanám, hogy Te olvastad a bevezető cikket? "A Crytek a GDC 2013-on bemutatott egy négy perces demonstrációt, amelyben azt láthatjuk, hogy mit képesek kihozni más fejlesztők a CryEngine 3-ból." Én erre reagálva írtam a hozzászólásomat, amiben magáról a motorról egy szó nem volt. Mellesleg a trailereket, bemutatókat, stb. legtöbbször gyönyörűen megcsinálják, aztán a valódi játékban gyakran nem hozza azt a szintet...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.