Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz Quiksilver #11 üzenetére

    Igaz, bár a Watchmen film esetében kifejezetten előny nem olvasni a képregényt előtte. Én meg sajnos ezekkel már úgy vagyok, hogy nem tudom naiv örömmel élvezni, amikor ismerem az előzményeket. Egy 50-es években írt sci-fi harmadik (!) remake-je. Már '64-ben és '71-ben is készült feldolgozása, meg aztán 2007-ben készült egy másik verzió Mark Dacascos-szal. Szerintem Will Smith teljesen oké, de a digitális szörnyek és az idióta áldozathozatal a film végén tönkrevágják a remekül felépített első fél órát. Mellesleg semmi köze akár a regény, akár az első két film szellemiségéhez. Olyan lett, mintha a Star Warsból kivágnák a Jedi-rendet és az Erőt, és maradna egy sci-fi háború a náci flash-t toló birodalom meg az amerikai zöldsapkásokra hajazó lázadók közt. Mind a 4 verzió és a regény ismeretében az I am Legend szinte felháborítóan lapos. Ennél még Dacascos nullköltségvetésű ripacskodása is érdekesebb talán. 10 év múlva nem is emlékszik majd rá senki. :(

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Quiksilver #11 üzenetére

    jah, csak van pár ember a környezetemben, akikkel nagyjából egyezik az ízlésünk és meg szoktam hallgatni a kritikájukat, abból meg rangsorolom a filmeket, hogy milyen sorrendben nézzem meg... :)

    i legend azért ott van a listán :) de ottvan még a twilight is... arról is hallottam jót/rosszat... underworld3-tól kicsit húzódozom a 2. rész miatt... (az elején amikor a "magyar" rendőrök vadregényes, hegyesvölgyes környéken ültek a hegyi kocsmában, nagy kucsmában ak47-essel meg rohamsörétessel felszerelve, csak lestem :)) ) wolverine-től picit elment egyenlőre a kedvem... ilyen workprint verzióban hanyagolom egyenlőre mindenképp... t4-ben bízok, de nincsenek magas elvárásaim...

    újabb filmekből megnéztem viszont az "amikor megállt a föld"-et... ez is remake, de nagyon sablonos és lapos lett szerintem :S majdnem halálra untam magam közben... bírom amúgy keanu reeves filmjeit... az utca királyai újabb filmjei közül szerintem hatalmas lett :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák