Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz 30z.Samu #5 üzenetére

    Igen, most pl. a Wolfenstein II is most egy év késéssel érkezik a Panic Button által, de legalább be volt jelentve és érkezik.
    De idén az E3-on semmi nagyobb bejelentés nem volt, gondolok itt pl. az új Assassin's Creedre vagy Divisionra tekintettel arra, hogy a Nintendo mostanában jóban van az Ubisofttal...nem is értem...
    De mondhatnám a Resident Evil 2 Remake-t is, az sem jön például.
    Vagy ott a Bethesda, a Rage 2-t sem jelentették rá be. Persze később még megtehetik, remélem úgy lesz.
    Vagy a Square Enix új Tomb Raiderje vagy Nier Automata, egyiknél sem volt említve a kis konzol. :(

    Az az érzésem, a Nintendo nem támogatja és reklámozza eléggé a 3rd partykat, hanem magát helyezi előtérbe. Én értem hogy régen is így csinálta, de szerintem sokan játszanának ezekkel a játékokkal akárhol portable módon(én is pl.). Nálam pl. ez keresztbe tör egy platformot.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák