Aktív témák

  • válasz Vesa #13 üzenetére

    Azt nem tudom, hogy régebben milyen videói voltak, így azt sem, hogy miket szedett le.
    Kb fél éve nézem amikor ráérek, ezen videói alapján én jó tagnak gondolom.
    Amúgy azt többször is hangoztatta, hogy Thaiföldön nincs covid, mert ott megfogták, lezártak, bezártak, kizártak, és viszonylag jól megúszták.
    Nem ezzel keverik? Bő egy év sok idő... csak kérdezem :)

    Influenza ellen azért van minden évben oltás, mert a három törzs (a-b-c) sok alfaja közül fog majd egy dominálni (azért persze ott a többi is, csak kisebb mértékben), és ezekre mindegyikre külön kell, ráadásul tartós védettség sem alakul ki influenza ellen. Aztán van amikor sikerül eltalálni, hogy melyik lesz a befutó, van amikor nem.
    Hu-cov dettó ez a szitu, ezért is várom kíváncsian, hogy vajh' meddig fog az oltás védettséget adni. Mert ugye szinte minden emberben van keringő hu-cov vírus, sokszor kettő is (a négy törzsből), és ezek visszatérő rendszerességgel okoznak meghűlés-szerű panaszokat, szóval védettség azok ellen sem alakul ki.
    Na mindegy, meglássuk'... azt mondta a vak is.

    A kínai szarral nekem csak annyi a bajom, hogy amikor a januárban a who lement megnézni, hogy mi a szitu, akkor kaptak 1 hónapot a vizsgálódásra, abból 2 hét karantén, és a másik két hétben csak arra mehettek amerre megengedték...
    Szóval elmehetnek a gyászba, jó gyorsan. Kellene valami antikínai járvány.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Aktív témák