Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz keIdor #165 üzenetére

    Most nem ertek Veled egyet. :N En 2,5 ev utan csak azert kaptam szet a rendszert, mert VGA -t csereltem. Addig erintetlen volt. Lerakodas minimalis, hofokokban nem is lattam. Csoveket nem csereltem... Kodosek voltak, de kipucolhato. En megtettem. Alapjaraton nem is latszik, mert a Pastel folyadek a kodosodest is lathatatlanna teszi. De vazz par ezer forint 3m cso. A folyadekot kell lecserelni 2 evente. Nekem a piros Pastel 4 evet huzta, mert mikor leengedtem, nem lattam okat annak, hogy ezt cserelni kellene. Az egy nagyobb kiadas, mert nem olcso literje. Viszont, valszeg Nalad ezert volt problema a rendszerrel. Hutokozegen nem jo megfogni a penzt. :N
    Nalam a core, tehat a rendszer alapja a megepites ota erintetlen, 6 ev. :) Csak bovitettem par dologgal, es a vegen a pumpakat es a hazat is csereltem, mert okositani akartam. De a 2db D5 -om, amit 7 evesen adtam el, meg mindig teszik a dolgukat havernal, a dual D5 bay -ben, amit en is hasznaltam.
    Tartalyt miert cserelnel? Van mar uveg is, nem kell a plexi, de nalam az is birja 6 eve.

    VGA cseret meggondolja az ember. Amiota vizezek, nem cserelgetem a kartyakat. Mindig megveszem az aktualis legjobbat, ami kiszolgal +1 generaciot. Lenyegeben penzt sporolok, mert a +1 gen ertekvesztese a zsebemben marad, amibol boven kifutja a VGA blokk, es a folyadekcsere a rendszerben.

    D1Rect: Azert megnezem, hogy leggel hogyan hutesz le egy 200W -ot zabalo CPU -t es egy 360W -ot peak -elo VGA -t ugy, hogy csond van, es a hofokok alacsonyak. ;) Hagyjuk mar...
    Ampere jo buli lesz, 3080Ti -ra 360W alap TDP -t irnak, ami szerintem OC eseten siman felugrik 400W fole. Jokat fogok mosolyogni azokon, akik leghutessel probalnak urra lenni a poklon. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák