Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zé_Mester

    őstag

    válasz Anubis_9 #6 üzenetére

    Valószínűleg azért van ez így , mert még nagyon friss.

    De majd egy pár nap/hét múlva, sztem nem lesz ilyen "magas" az ára.

    nagyon jó kis ház amúgy, tetszik benne hogy rengeteg venti fér el benne. :D
    legközelebb ha gépet rakok össze valakinek, ezt fogom ajánlani :C

  • Zé_Mester

    őstag

    üdv mindenkinek :R

    csatlakoznék a club-hoz rögtök 2 ilyen házzal is. (egyiket uncsitesómnak rendeltem)
    Mivel eddig Stacker 810-em volt, ezért a mérce kicsit magasról indult :DDD
    de nagyon pozitívan csalódtam ebbe a kis gyöngyszembe.

    először kezdem a pozitív dolgokkal.
    külsőre nagyon tetszetős cucc lett, barátnőm szerint szebb mint a Stackerem volt (ha ő mondja :DDD )
    ami a legjobban tetszett az a szellőztetés lehetősége : 7db 12cm-es + a bal oldali 8cm-es venti helye igencsak tekintélyt parancsol ilyen árkategóriában. nagyon tetszik hogy kis mérete ellenére minden szépen elfér benne, még agyig megpakolva is.
    tetszett hogy az alaplap alatt vannak a kivágások így nem kell bedarálnia a procihűtőnek a kábeleket :C , szépen mindent ki lehet vezetni aztán láthatatlan módon minden megy a helyére.
    nagyon praktikusnak rartom a videókari és egyéb bővítőcuccok lefogatását is - egyszerű, tökéketes.
    továbbá tetszik hogy a táp helyén ott van egy kis szivacs csík, ami elnyeli a rezgést, és ami a legjobban meglepett hogy végre egy ház, ahol a táp nem a meleg levegőt szívja át magán és úgy ki a házból.

    de vannak sajna negatív dolgok is (de hála az égnek nem sok)
    első ami kicsit felbosszantott hogy egy sebtapaszt adhattak volna a csomagolás mellé, igyanis sikerült végigvágni az ujjamat. :C na mindegy, bamba voltam, de akkor is.
    a másik problémám a vinyókeret hátsó részénél található.
    ugyanis nekem az összes keretbe van vinyó, de a 2 IDE csatis vinyót nem tudom teljesen betolni, mert az IDE kábel széle és a tápcsati széle beleakad a keret behajtott részébe :O
    erre mondjuk odafigyelhettek volna, (de nem sajnálom magam, van itthon gravítozókészlet, kis vágókorong és már meg is van oldva :DDD :DDD )

    lényegében ennyi így elsőre a tapasztalatom a házikóval, (képeket majd teszek fel róla), de árához képest maximálisan meg vagyok elégedve vele. :C :C (megrendelés előtt agyaltam hogy Cosmos lesz, de sajnáltam rá annyi pénzt, így gondoltam megnézem ez milyen, és ha nem jön be akkor jön a Cosmos. de tuti hogy nem lesz csere egy jódarabig, mert amit ez tud azt a Cosmos se tudja jobban 3x ennyiért. )

Új hozzászólás Aktív témák