Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz persil #20 üzenetére

    Előre bocsájtom nem okoskodás, suliban minket a prog tanárunk, hogy ne csak a VS és a C# kód halmokat cseszegessük, néha feldob Unity / UE-vel kapcsolatos közös projektekkel.
    (Unityt jobban csípem bár ott pure c# script kell mindenhez. :D )

    8 hét alatt lazán lehet hasonlót. !Ha! a Blueprint rendszert használták akkor csak a textúrákkal volt dolguk. Köszönhetően a Blueprint rendszernek hasonló alkotások marha gyorsan tudnak adott esetben elkészülni! :) Pontokat kötögetsz össze... lényegében. Programozni nem kell, egyfajta logikus gondolat menet kell csak a blueprint rendszerhez,
    és alap tudás.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • prime77

    aktív tag

    válasz persil #32 üzenetére

    Nem kell tisztelet nekem.
    Aki elhiszi elhiszi,aki nem az pedig nem.
    Akkoriban mikor ezek történtek 15-17 éves voltam.
    Nagyon sok 20 forintos elment azokra mire ilyen jó lettem.
    De rengeteg olyan játék volt amit nem lehetett végig vinni egy 20 forintosból.
    Emlékszem például a Capcom - King of Dragons-át én nem tudtam végigvinni egy darab 20-asból.
    Valahogy nem az én játékom volt az.
    Pedig volt a városban 4-5 ember aki végigtolta egy lendülettel.
    Volt még egy játék a Crude Buster - azt párosban vittük el a végéig egy coinból azzal a sráccal akivel jó pár gépet kiakasztgattunk.
    De rohadt sokat kellett ezekkel játszani,és mindig megosztottuk a tapasztalatainkat amikor egy játékba odáig ért valaki ameddig még senki.
    A Csillagharcos duma nem tudom gúny volt-e, annak idején nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak ,hogy kiakasztok egy arcade gépet egy darab 20-asból.
    Csak jól esett ,mert például mire a Rastant végigvittem az 45-47 perc volt.
    Kiskunfélegyháza - BOSS Club - ide jártam.
    Majd a Limit Bár ,miután a Boss megszünt.
    A limitben csak a Mortal Kombat 2-t vittem végig,meg szintén párosban a haverommal a Golden Axe - The Revenge of Death Adderjét.
    Szóval az igazi régi szép idők a Boss-ban történtek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák