Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #16 üzenetére

    szerintem c&c-kből (hasonló logika alapján, mint a tiéd: 90%-ban a skirmish érdekelt meg a multi... a single-t tréningként kezeltem... habár mondjuk a tiberian sun-nál meg a ra1-2-nél a sztorira is figyeltem...) multira a tiberian sun meg a ra2 volt a 2 legjobb... azokkal rengeteget játszottunk... a ra2-ben a kieg. rengeteg poénos lehetőséget is hozott... a "mentalistákkal" eltérítgettem minden jószágot, ivánnal felszereltem őket robbanószerrel és küldtem az ellenfél bázisára... haverok csak néztek, amikor besétált hozzájuk a robbanó tehén/krokodil/majom :)

    a red alert3 viszont egy óvodásoknak készült béna akármi lett cs*csös/latex-cuccos csajokkal, hogy "ráálljanak" a játékra :( valahogy irtó béna lett és 2-3pálya után el is ment teljesen a kedvem tőle... (a red alert2-t viszont előkeresem szerintem és nekiülök megint... az jókis szórakoztató játék) bízok benne, hogy a c&c4 jóra sikeredik... puding próbája az evés... 1 lehetőséget biztos kap majd...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák