Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Én konkrétan idősebb is vagyok náluk, de van olyan videó, amin jól tudok szórakozni. Őket is tudni kell a helyén kezelni. Ha informatív gameplayt vagy alapos végigjátszást akarok nézni, akkor biztosan nem őket nézem. De van, amikor szórakoztat Pisti stílusa, amolyan bűnös élvezet ez, mint amikor valaki zs-kategóriás filmeket néz.

    És azt is kár lenne letagadnom, hogy például a VR videója nélkül soha nem kezdek bele a Nioh-ba és kedvelem meg amiatt az egész souls-like stílust.

    Hogy ON is legyek: egyelőre kivárok ezzel a csomaggal. Ezek a részek még kimaradtak, érdekes lenne bepótolni, de majd egy 50%-os akcióban inkább. Nincs meg a nosztalgia-faktor, ezek a játékok ide vidékre el sem jutottak.
    Egy Tiberian Sun vagy egy Red Alert 2 más lenne, azt dupla ennyiért is előrendelném. Az már meghatározó élmény volt. Előbbit egy olyan tört rippel játszottam végig először, amiből a videók is hiányoztak. Évekkel később, a neten kerestem meg a sztori összefoglalóját. Utóbbi meg nálam az abszolút etalon a sorozatból. Volt olyan, hogy azzal álmodtam :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák