Új hozzászólás Aktív témák

  • SpZ

    senior tag

    Gondoltam megosztom énis szerény véleményem mint aktív Cod player 5éve játszom cod-okkal, európa online és magyar lan szinten. A mai játékokra is van rálátásom mivel csak 20 éves vagyok minden hasonlón végigfutok így mint 'szakértő' legalábbis a codokat tekintve:
    Valahol a sz@r és a legjobb fps közötti határon mozog a game, a single a szokásos cod. Rövidre szabva átlagos graffal (nem crysis) bár az átlagos graf nem zavaró fullra húzva full hd monitoron szépek a textúrák. A játékmenet tipikus cod - fps, megvan a menete megvan a küldetés csináld meg...
    Amire gyúrnak az látszik is pl fegyverek, rengeteget fejlődtek cod4 óta (ak47, 74) az eredeti fegyverekhez már csak egy hajszál hiányzik (dícséret érte)
    Személy szerint a multiért vettem meg, nem okoz csalódást, a globális szerver lagg problémán már javítanak ... gpu optimalizálás is érkezik 125 fix fps-el játszom, szóval elég kellemes de a 250 fps még várat magára.
    Bizony akadnak bugok de azok csak azoknak fontosak akik keresik, a fegyverek jól vannak kalibrálva multira tökéletes war mapok készültek több cb - lan map gyanús pálya készült.
    Talán van jövője multi szinten... ezért is 10 000Ft a single 2 000ft ot nem ér. A multi viszont ha folytatódik a fejlesztés sok szép évet élhet meg.

Új hozzászólás Aktív témák